reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

reklama
Ewika - no właśnie czegoś takiego miałam zaczać szukać, u nas 17 listopada urodziny więc jeszcze się nie spieszę, ale dzięki bo mi na pewno to pomoże.

My zdecydowaliśmy że urodziny zrobimy w domu. Ponieważ nie zapraszamy zbyt wielu osób, pomieścimy się, a llogistycznie będzie nam łatwiej bo i Igor jak będzie chciał to pójdzie spać o której chce i będzie można posiedzieć dłużej niż w restauracji, a że u nas dziadkowie z obu stron przyjezdni to i tak w domu musiałabym przygotować jakieś jedzenie i tak. No i pokażę wam jaki tort chcę zamówić, z ulubionymi przez Igora postaciami z bajek.

http://cukierniarozowa.pl/foto/torty-dla-dzieci-77.jpg

Ciekawa jestem ile nas będzie kosztował...Ale jest cudny. A menu jeszcze nie ustalałam:)
 
My tez mamy juz baloniki :tak: Co prawda dla Kuby wezme świeczke z nr 1, ale dla Macka na urodziny to juz chyba ta co wystrzela sztucznymi ogniami :-) Zobaczymy ;-)


syl w pobliskich cukierniach tego typu torty kosztuja najczesciej min 40zl za kilogram :) Widze ze pietrowy i jesli bedzie z marcepanem albo inna ciezka masa mysle ze ze 2-3 kg bedzie mial :tak: ale to zalezy tez od was jaki duzy zamowicie.
 
Hoho szalejecie dziewczynki :-)

U nas oficjalnie już było,ale jeszcze jakąs niespodziankę w naszym gronie w dzień urodzin chcę przygotować, może balony, bo Maja lubi ;-)

Onanana jaki tort wymyśliłaś?
 
kochane my juz po wszystkim:-D:-D:-D
Uważam ze wszystko fajnie sie udąło. W kościele Maja była dośc grzeczna. Ksiądz przy błogosławieństwie tak ją pokropił wodą święconą że się biedna poryczała hehe
W domku tez ok. Jedzenie wyszło, tort też. Bardzo smakował no i podobał się! Także Madzia dziękuję bardzo za podsunięcie przepisów!! Zrobiłam ten z truskawkami. Masa z mascarpone była już wczesniej u mnie na cieście więc wiedzialam ze jest pyszna.
W domu jak to w domu wszyscy sie objedli:-D Maja dostała generalnie kase ale od Taty chrzestnego dostała super klocki i była nimi baaaaardzo zainteresowana. zaraz Wam ich poszukam na necie. EICHHORN Kolorowe KLOCKI DREWNIANE 100 El + Sorter (2717425884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wczoraj była nimi bardzo zainteresowana.
czekamy bo jej zamówiłam na allegro super pchacza którego kupowałam mojemu chrześniakowi na roczek i wiem że go bardzo długo używał. Kupiłam uzywany bo nie jest zbyt tani a ten wydaje się być w super stanie.Także to będzie miała tak jakby na roczek jeszcze:tak:
Poniżej kilka zdjęć. Wbrew pozorom Maja się wczorajh sporo usmiechała, tylko jakos na zdjęciu nie sżło uchwycić:-D
 

Załączniki

  • 100_6901.jpg
    100_6901.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 102
  • 100_6902.jpg
    100_6902.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 95
  • 100_6912.jpg
    100_6912.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 92
  • 100_6915.jpg
    100_6915.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 89
  • 100_6922.jpg
    100_6922.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 95
  • 100_6927.jpg
    100_6927.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 96
  • 100_6929.jpg
    100_6929.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 93
onanana super że wszystko się udało i prezenty sprawiły radość. Maja wygląda prześliczne, no i wy rodzice też elegancko się prezentujecie, torcik pierwsza klas piękny.:tak:
 
onanana Majeczka wygladala przeslicznie, tort super z odpowiednia dekoracja, kurcze ja nie umiem robic takich tortow :no:. Brawo Mamo spisalas sie na 6, a Majeczka wytrzymala do konca w tej kreacji, bo u nas im ladniejsza sukienka tym szybciej jestesmy do przebrania :-) klocki to naprawde dobra zabawka na dlugi okres.
 
reklama
Onanana Torcik super :) zdradzisz z czego ta polewa jest ? Majeczka super wyglądała no i mama oczywiście także. Fajnie że udało się wszystko. U nas roczek wyprawiamy teraz w sobotę.
 
Do góry