reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodziny malucha. Pomysł - porady.

Dołączył(a)
5 Grudzień 2020
Postów
2
Witam. Jestem tu nowa. Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale niedługo organizuje roczek synka. Zainspirowałam się w internecie pewnym pomysłem coś w rodzaju "kapsuły czasu". Chciałabym się doradzić czy to dobry pomysł.

Chciałabym zorganizować coś w rodzaju kapsuły czasu. Aby wszyscy zaproszeni napisali list do mojego syna. Po czym wszystko wrzucimy do pojemnika, zamkniemy. A syn na 18 urodziny będzie mógł otworzyć i przeczytać. Dołączam plik. Mam zamiar przed urodzinami wysłać to do gości, aby mogli swobodnie zrobić to w domu, niż zaskakiwać ich na miejscu. Chciałabym się doradzić czy nie pomyślą sobie, że jestem szurnięta 😀 albo coś w tym rodzaju. Mi osobiście bardzo się ten pomysł podoba, choć nie chce wyjść na idiotkę. Mam nadzieję , że rozumiecie 😁☺️
 

Załączniki

  • IMG_20201205_015911.jpg
    IMG_20201205_015911.jpg
    289,3 KB · Wyświetleń: 211
reklama
Rozwiązanie
G
Ja myślę że super pomysł. Sama na roczek dziecka zapraszała bym tylko rodzinę, żadnych koleżanek, więc dziecko będzie miało pamiątkę od najbliższych.
Ciekawe co na to goście... Jeśli zapraszasz rodzinę to ok. Jeśli znajomych - to bym się zastanowiła.
To jest jednak spore obciążenie dla gości i mogą czuć się niezręcznie, choć pomysł sam w sobie jest ciekawy.

Zastanów się czy jakby zadzwoniła do Ciebie koleżanka i zaprosiła na roczek dziecka z taką prośbą, to jakbyś zareagowała?
 
Ja myślę że super pomysł. Sama na roczek dziecka zapraszała bym tylko rodzinę, żadnych koleżanek, więc dziecko będzie miało pamiątkę od najbliższych.
 
Rozwiązanie
Do góry