reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodziny maluszka-jak zorganizować?

Cześć dziewczyny! Szokoda, że temat był dawno temu i nikt już na niego nie odpowiada ale mam nadzieję, że może ktoś coś jeszcze napisze ciekawego ;-)
Ja również przygotowuję się na roczek mojego smyka (akurat na jutro i niedzielę). Podzieliłam ludzi bo wynajmujemy kawalerkę i niestety nie mam dużo miejsca. Więc pierwszego dnia będzie 10 osób, a drugiego 7 :-).
Zamierzam zrobić wszystko na słodko + sałatki i napoje. Tak będzie moim zdaniem najlepiej :tak:. Wrzućcie jeszcze jakieś pomysły. Teraz myślę nad dekoracjami...
 
reklama
FANTA I JAK TAM IMPREZA UDALA SIE?
MILE WIDZIANE FOTECZKI!
MNIE TEZ CZEKA JUZ NIEBAWEM. TERAZ W PIATEK MALA MA ROCZEK ALE WYPRAWIAMY W SWIETA 25.
u nas nic nadzwyczajnego nie bedzie.. jakies baloniki... piniate wlasnej roboty przyszykuje im jako atrakcje:D
tort wiaodmo do jedzenia na swietach jest duzo wiec nie musze sie wysilac.
ja tez mam kawalerke u mnie bedzie tylko 11 osob doroslych plus 2 szkraby.
 
FANTA I JAK TAM IMPREZA UDALA SIE?
MILE WIDZIANE FOTECZKI!
MNIE TEZ CZEKA JUZ NIEBAWEM. TERAZ W PIATEK MALA MA ROCZEK ALE WYPRAWIAMY W SWIETA 25.
u nas nic nadzwyczajnego nie bedzie.. jakies baloniki... piniate wlasnej roboty przyszykuje im jako atrakcje:D
tort wiaodmo do jedzenia na swietach jest duzo wiec nie musze sie wysilac.
ja tez mam kawalerke u mnie bedzie tylko 11 osob doroslych plus 2 szkraby.


Daffi kompletnie zapomniałam o moim wpisie:zawstydzona/y:. Jak tylko zwiększą mi transfer wrzucę fotki z imprezy:tak:. W sumie to podzieliłam gości na dwa dni, bo nie pomieścilibyśmy się w naszej kawalerce:-D
 
Moja Córeczka Roczek będzie mieć za 1.5 tygodnia;)
Nie organizujemy wielkiej imprezy;)
Będą dziadkowie, chrzestni i kuzynostwo;)
Na prezent Dla Amelki wybraliśmy Klocki, takie duże;)
Z Pewnością się przydadzą;)
Chrzetny Malutkiej kupił taki fajny domek odkrywczy z dzwiękami;)
 
reklama
L.a.N.a, śliczna dziewuszka, a jakie ma extra kitki :tak:. Jestem pod wrażeniem jej długich włosków :szok: <--- pozytywnie :-).
U Nas Kuba najpierw wybrał książkę, a później kieliszek. Wszyscy się śmiali, że będziemy mieli w domu pisarza <a ja się śmiałam, że jak mu nie wyjdzie, to zaczni pić> :-D
 
Do góry