reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodziny maluszka-jak zorganizować?

:-)Widzę tu też znajome nicki z forum :-D my w niedziele robiliśmy roczkową imprezę, tort zrobiła teściowa, oczywiście truskawkowy, bo sezon się zaczął :-) Nina też zjadła kawałek :tak::tak: poza tym to wszystko robiłam sama, menu roczkowe obejmowało:
kotlety z kurczaka z sosem czosnkowym i serem, pieczone części z kurczaka w ostrej papryce, 3 surówki, 2 sałatki: warstwowa i warzywna, ziemniaczki, paluszki, chipsy, babeczki z czekoladą, babeczki z owocami, soki i napoje, winogrona, truskawki, banany i nektarynki :-) impreza na powietrzu, bardzo udana :-D

Nina wybrała książkę, tak jak mamusia ;-):-)

mm jak tak podcyztalam o jedzonku to az mi naszla ochota:)
super ze juz po wsyztskim i ze sie udalo wszytsko.
coreczka ksiazeczke wybrala:D no to ma cos z mamusi niezaprzeczalnie.
jak mozesz pochwal sie jakimis foteczkami:)
 
reklama
Oczywiście chętnie się pochwalę zdjęciami heh :-D:cool2:
Oczywiście czekam także na zdjęcia innych mam :-D chętnie podpatrzę coś na kolejną imprezę, chociażby moje urodziny ;-)
 

Załączniki

  • P5180504.jpg
    P5180504.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 483
  • P5180517.jpg
    P5180517.jpg
    50,6 KB · Wyświetleń: 490
  • P5180582.JPG
    P5180582.JPG
    44,7 KB · Wyświetleń: 489
  • P5180533.jpg
    P5180533.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 478
Kreatorka, torcik wygląda przepysznie i te truskaweczki mmm. Pycha :-D. Najlepsze jest zdjęcie Niny w żółwiku :tak:. Poprostu rewelacja. Zdjęcia masz na wcześniejszych stronach :tak:. Są tam zdjęcia L.a.N.a, MamaWiktorii i moje oraz innych mam.
 
kreatorka super zdj i zowlik wymiata. ja mam dla julki kolko do kapieli z takim daszkiem;p
a basenik zolwika plastikowy;p

co do zdjec z kolejnych urodzin to moment moment my w grudniu mamy 2 latka:D
 
Skąd ja to znam aby miało mc na początku później aby 3 a potem to już z górki a ROCZEK Kochana szybciej niż Ci się wydaje a jak już będą 1 to następne coraz szybciej, tak maluchy rosną:)
 
reklama
Pierwsze urodzinki to przede wszystkim dużo gości, balonów i serpentyn, tak żeby było kolorowo i wesoło. do tego pyszny torcik i inne przekąski może być również szampan aby wznieść toast za jubilata.
 
reklama
Do góry