reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
Lucy ,ale zaliczki żadnej nie wpłaciliście?Bo powinni wam oddać jeśli tak.Rób jak wy uważacie ,a nie teściowie w końcu o wasza córcia.
Luczynko wklej zdjęcia ślicznej główki w wianuszku.Laptop chyba taki dla dzieci?
 
reklama
Michas mial slicznie wystrojony pokoik (a baloniki takie,jakie miala Zuzia! :-D ). :tak: :-) Widac,ze rzeczywiscie,ksiazeczki "podeszly" mu najbardziej. :tak:

Nika,pochwal sie jeszcze tortem! :tak:
 
Baska czyli Kamilek dostał najlepszy prezent.Teraz możesz mu kupić to czego najbardziej potrzebuje lub chce;-):-D.Bardzo elegancji gentelmen z niego wyrośnie.
Nika Michaś wybrał to samo co Pati.Ciekawe któremu z nich się spełni mierzenie w przyszłości i czego?
 
Ojej, jak mi milusio, tyle miłych słów pod adresem mojego synka BARDZO DZIĘKUJĘ!

Agutko, dzięki:-), ja też zawsze jak oglądam zdjęcia Zuzi to wspominam Nasze spotkanko i tęskni mi się za Wami:tak::-(.

Lucy, wierzę, że się wkurzyłaś, bo kto z nas chciałby zostać na lodzie. A teściową się nie przejmuj:no: w końcu to Wy organizujecie przyjęcie i ma być tak jak Wy chcecie:yes:.

agutkaZG pisze:
Luczynko,My caly czas czekamy na fotki z urodzinek Oliwki. :-) :tak: A Naszym prezentem sie nie pochwalilas! :wściekła/y: :wściekła/y: :-( :-p :-D ;-)
Czekamy, czekamy:tak::tak:. No i pochwal się co Oliwcia dostała od Zuzi i c. Agutki:tak::tak::tak::tak:.
Baska, Kamilek wyglądał ślicznie:tak::-).
Nika, pokój ślicznie udekorowany a Michaś bardzo przystojny:-):yes:.
I wydaje mi się, że jak wcześniej odlądałam sobie zdjęcia to było zdjęcie tortu. Dlaczego wykasowałaś?:confused::confused::confused:
 
Ryba30, faktycznie przyłapałaś mnie wkleiłam link do tego zdjecia ale potem stwierdziłam, że przy tych wszystkich tortach z cukierni to nasz tatowy trochę słabo wyglada ... i wykasowałam ...no ale skoro chcecie to macie:



Dzieki za wszystkie miłe słowa :tak::-)
 
Nika,bardzo ladny tort. :tak: Taki ... od serca. :-) I to najwazniejsze. :tak:

Rybko,mam nadzieje,ze w przyszle wakacje przestaniemy chociaz na chwile tesknic - tzn. w czasie naszego spotkanka nad morzem,co? :-D
 
Spotkanie nad mrozem?Hmmm. Gdzie to jest?:-p;-)Nika uważam że mój tort był słabszy od twojego.Tyle tylko że był na nim misiu-niejadalny i 1 ze świeczki.
 
reklama
A to się mój małzonek ucieszy :tak: że Wam się jego dzieło spodobało, a tutaj macie zdjątko jak Michaś z tatusiem torcik zajadał i jak sobie z nami siedział przy stole w swoim krzesełku.

Ale dobry torcik:



Tutaj tatuś akurat mrugał i troche wygląda jakby cosik mocnijszego wypił, a z alkoholi był szampan pikolo :) więc mógł czuc się nieco wstawiony :tak::tak:, ale co tam Michaś ładnie wyszedł więc wklejam:
 
Do góry