reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
reklama
Ciesze sie ze czesci z Was spodobal sie moj pomysl :-) A kto jeszcze ma ochote na karteczki mailowe to zapraszam na watek "Teraz My"
 
a ja znalazłam świetny (moim zdaniem) prezent dla Przemolka na pierwsze urodzinki:tak:
jak tylko przesyłka przyjdzie wkleję fotki
 
Aniu pochwal sie juz teraz :rofl2:

A ja prezent dla Malej kupie dopiero na poczatku wrzesnia bo uwazam ze mam jeszcze na to sporo czasu :tak:A pozatym to ja naleze do osob ktore jak maja juz prezent kupiony to nie moga wytrzymac do urodzin i daja go wczesniej :-p:-D Taka moja slabosc ;-)
W kazdym badz razie, wczoraj przegladalam Allegro i znalazlam juz pare rzeczy ktore chcialabym aby Oliwka dostala na urodzinki. Glownie to rowerek. Ale tez to :
PIĘKNE I MALOWANE DREWNIANE KLOCKI BOIKIDO, CUDO! (215195612) - Aukcje internetowe Allegro
 
LUCZYNKO pokażę pokażę za jakiś czas:tak::-D i tak do tego coś jeszcze muszę dokupić.
Klocki super,ale ta cena:szok:za 50 klocków??:no:
 
Aniu wiem ze cena zabojcza :baffled: Ale ja nie chce ich kupowac, podsune to komus na prezent jesli beda sie pytali co kupic :-p:-D W koncu dziadkowie maja kase a to jedyna wnuczka, nie? ;-)
 
Pomysłu nie mam.Mam za to mały pokój i brak miejsca na zabawki. Odpowiednim prezentem byłby pokój dla niej samej. Czy dojdzie do skutku poczekamy zobaczymy.
Klocki fajne , ale są i tańsze ich odpowiednik.
 
Dziewczyny,
a ja mam pytanie dotyczace alkoholu na roczku. Tzn czy u Was bedzie jakis alkohol no a jesli tak to jaki:confused:
Bo ja postanowilam ze na urodzinach mojej Oliwki nigdy nie bedzie alkoholu, w koncu to sa urodziny dziecka. Na imprezie roczkowej bedzie tylko szampan do wypicia przy okazji "Sto lat" ;-) I tyle. Czekam tylko na reakcje moich tesciow bo u nich kazda impreza laczy sie z rzeka wodki :dry::no::wściekła/y:Co mnie osobiscie drazni bo u mnie w rodzinie tak nie ma. Urodziny dziecka, chrzest, komunia-bezalkoholowo. Ale nie u moich tesciow, poddalam sie przy chrzcie i potem ja nie moglam uspic Oliwki bo rodzina tescia upila sie i darla do nocy :wściekła/y::-( Wiecej nie odpuszcze!

A jak to u Was wyglada :confused:
 
Ja bedę robić roczek na raty.A wszystko przez to,że roczne msze są w moim kościele dopiero o 16.00 w druga niedzielę miesiąca.Więc...
Rodzice chrzestni przyjadą na weekend przed urodzinkami,a dziadkowie dopiero na mszę 2 tygodnie później.A wszystko dlatego,że wszyscy są przyjezdni i tylko kłopot:dry:
 
reklama
Oliwka prawidlowo roczke ma 20 wrzesnia a to jest czwartek :dry: Wiec roczek u nas w domku bedzie w sobote 22. A 29 wrzesnia o 15:00 bedzie msza z okazji 1 urodzin Oliwki i 18 urodzin Pawla (mojego brata) bo w tym dniu robi mu moja mama impreze. Wiec w pewnym sensie tez na raty ;-)
 
Do góry