reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43

luczynka

Mama Oliwci i Witusia :)
Dołączył(a)
15 Luty 2006
Postów
4 002
Miasto
Rybnik
Mamuśki!

Ostatnio coraz częściej myślę nad roczkiem mojej Córeczki. Zastanawiam się jak zorganizować te urodzinki, gdzie, co podać gościom, jaki prezent kupić mojej Kruszynce itp itd. :eek:
Wiem, że ja mam jeszcze 2,5 miesiąca ale przed niektóymi z Nas ten ważny dzień już za 1,5 miesiąca :tak:A jak same juz wiecie, przy naszych Pociechach czas leci szybko :szok::tak:
Dlatego zakładam ten wątek-tu będziemy się dzieliły pomysłami, zeby ten wyjątkowy dzień w życiu naszych dzieci wypadł jak najlepiej :-) No i tu będziemy zamieszczały relację już po imprezce.
Może pomozemy sobie w ten sposob i unikaniemy wpadek, a czasami zgapimy pomysl na cos naprawde rewelacyjnego ;-)

Zapraszam do pisania-narazie przed nami posty o ciekawych pomyslach :rofl2:
 
reklama
Luczynko! Świetny pomysł!
JA jak na razie planuję imprezę w ogrodzie. Obowiązkowo 2 torty i takie trochę piknikowo-grilowe menu. Nie mam pojęcia co kupić maluchom. Mam nadzieję, żę do tego czasu wpadnę na jakiśpomysł. Fakt to już bardzo niedługo.
 
No nareszcie zalozylas ten temat Luczynko!! :wściekła/y: :-p :-D
U Zuzi gosci prawdopodobnie bedzie niewiele... Dziadkowie (oczywiscie mam tu na mysli wylacznie moich rodzicow! :-D ),chrzestni... Pradziadkowie (moi dziadkowie :-D ) jada w sierpniu na wczasy,no i raczej ich nie bedzie na tych urodzinkach...
Zobaczymy,jak to sie wszystko potoczy,bo moze uda mi sie zorganizowac wieksza imprezke,ale nie wiem jeszcze... :-(
Prezent mam wymyslony. :-D Marzy mi sie m.in. rowerek dla Zuziulki. :-D :tak: To tak najbardziej. :tak: :-) Tyle,ze to koszt ok. 160zl ah...
A jesli chodzi o miejsce,to zdecydowanie ogrodek. :tak: Mam nadzieje,ze pogoda dopisze. :-) :tak: Grill,torcik,salateczki,szampan :cool2: ... Mniam! :-D
 
Ciesze sie ze watek sie Wam spodobal :-) Szkoda tylko ze wiele Dziewczyn wzielo udzial w sondzie ale posta nie chcialy napisac :-( Mam jednak nadzieje ze jeszcze do nas zajrza;-)


Ja tez bardzo chetnie zrobie impreze grillowa ale boje sie ze 20 wrzesnia moze nie byc juz ladnej pogody :-( Tak czy inaczej imprezka bedzie kameralna, tak jak u Agutki tylko najblizsza rodzinka. My, dziadkowie, prababcia, moj brat i siostra, nie wiem czy chrzestny od Oliwii z rodzina bedzie ale to sie rozwiaze dopeiro we wrzesniu bo to maz tej glupiej kuzynki o ktorej pisalam na "samopoczuciu" :eek:
Napewno Oliwka bedzie miala msze z okazji roczku (laczona), zaproszenia chce zrobic sama, takie bardzo Oliwkowe :rofl2:a co do prezentu to tez mi sie marzy ten rowerek :tak::-)
 
Ja również myślałam o przyjęciu w formie grila, oczywiście jeśli pogoda dopisze. Będzie najbliższa rodzina, chrzestni i kolega Marcela, u którego również byliśmy na urodzinach:tak:, będzie wielki tort ze świeczką w krztałcie jedynki a co do prezentu to nie mam pojęcia co mogłabym kupić mojemu szkrabowi. Luczynko z tymi zaproszeniami to fajny pomysł, może pomałpuję jeśli pozwolisz;-)
 
Mamomarcela nie ma sprawy ;-)Ja chetnie skorzystam tez z Waszych pomyslow jesli takie tu podrzucicie :tak:A takie bardzo osobiste zaproszenia zawsze sprawiaja gosciom i nam wieksza frajde przeciez ;-):-)
 
LUCZYNKO to ja chciałam taki wątek założyć!!!:-):-D
no więc u nas jak pogoda dopisze to na pewno zrobimy przyjęcie na naszym ogródku:tak:zapewne w formie grilla, oczywiście nie omieszkam zmałpować od LUCZYNKI zaproszeń i tortu ze zdjęciem (na szczęście w cukierni niedaleko domu robią takie:-D) co do prezentu to myślę nad chuśtawką taką stojącą do domu albo zjeżdżalnią zobaczymy jeszcze, a propos Agutku proszę mi tu podać link do tej aukcji na allegro odnośnie tablicy na wózek:tak:
co do gości to ja chyba podzielę na dwa, rodzinka w jeden dzień,a cała reszta w drugi.Ale to się jeszcze zobaczy.
 
reklama
wcale że nie odgapialska:-p:-:)szok::wściekła/y::no::angry::-):-):-)
bo ja jej nie chcę na wózku powiesić tylko na ścianie w pokoju Przemcia jak już go zrobimy:-):tak::-D
a poza tym znalazłam już inne linki na allegro gdzie można zamówić tablice z dowolnym napisem:-):tak::-D
ale dzięki Aguś za link
 
Do góry