reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
Oliwka cudownie wygladala i na swoich urodzinkach i na imprezie! :tak: A gdzie foteczki we wianuszku? :-( :-p
Widac,ze super sie bawila z babciami,no i byla niezle zszokowana widzac rowerek,hihihi. :-) :tak:
No i dostala extra prezenciki! :tak:


Luczynko,masz piekny kolor wlosow!!! :tak: :tak: :tak:
A ten motylek wyszedl Ci bosko. :-)
 
reklama
Torciki oba śliczne,wykonany przez ciebie na 6+.Oliwcia wydaje się być starszą.Bardzo ładną sukieneczke miała tą białą.
 
Agutko bardzo dziekujemy z Oliwcia za mile slowka :zawstydzona/y::-) zdjec we wianuszku niestety nie mamy. Nad czym strasznie ubolewam:-( bo przez cala msze byl na glowce tylko 3 minuty:dry::-D:-D Ale moja mala Kruszynka wygladala jak istny Aniolek :happy2:Musze jeszcze popytac kuzyna czy nie ma fotki we wianuszku bo wiem ze tez mial aparat.

Miju tort mial byc ladniejszy ale moja Mama zarzucila go w ostatniej chwili ozdobami :baffled::sick:i to w zbyt duzek ilosci :-pA Oliwka faktycznie wyglada na starsza, wszyscy mi to mowia, zwlaszcza gdy Malenka zaczyna wdawac sie w dyskusje i klocic sie po swojemu :-p:-D:-D:-D:-D No i nie jest taka malenka;-) bo wazy 1o a moze juz 11 kg, ma 79cm i numer buta 21 :szok::szok::szok::tak::-D Dziekujemy za milusie slowka :-)
 
Luczynko, Gratulacje dla Oliwki, śliczna dziewczynka, ładna mama i fajny tata ;-) śliczne prezenty, podoba mi się zwłaszca ten rowerek, fajna sprawa!!! torciki super!!! widać ze im preza udana!!! Całuski od Leonka!!!!!!!
 
Hej dziewczyny,
my robimy roczek juz za tydzien w niedzelechociaz nasz Julia jest z 5 lipca no tak wypadlo. impreza bedzie srednia 38 osob+ 6 dzieci nie wiem jak to zrobie ale damy rade:) dekoracje juz mamy sukienusie tez no i wymarzony torcik zamowiony;-) tylko tesciowka wymyslila tyle zarcia ze szok:angry: pomozcie co do jedzonka???
 
aby każde urodziny dziecka były wyjątkowe i kolorowe polecam skorzystać z oferty sklepu godan lub enjoy. może kolorowe balony, a może urocze serwetki odmienią na pozór zwykły stół w królewska ucztę :)
 
Do góry