reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze wakacje, dziecko w samochodzie, samolocie itd ...

kora30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2009
Postów
5 697
z maleństwami się zbliżają :-) co planujecie? kiedy? godne polecenia miejsca, noclegi, rady doświasdczonych mam itp.

ja chciałabym pojechać w maju, muszyna, piwniczna, ten rejon... może ktos moze polecić jakiś nocleg na wyjazd z niemal półrocznym szkrabem?
 
reklama
Poruszyłaś bardzo dobry temat bo też się zastanawiam nad wakacjami z Lenką tylko,że my raczej wybierzemy się w okolicach września i do ośrodka wczasowego od męża z pracy:tak:
majówka pewnie nad jakimś jeziorkiem albo w domu:-D
 
no ja temat juz poruszylam na ogolnym ale chyba juz zdecydujemy sie na wlochy ... pojedziemy w pierwszym tygodniu wrzesnia na camping na wybrzezu weneckim ... bylismy tam 2 lata temu i wiemy ze sa tam warunki dla takiego malucha
http://www.pradelletorri.it/index.aspx
chcemy wynajac domek z przyjaciolmi na spolke ... problem jedyny to droga ... ale mala zaczniemy przyzwyczajac do podrozowania juz teraz wiec licze ze bedzie ok :)

a majowka pewnie w jakis gorkach ... badz mozliwe ze w Zawoi u mojej przyjaciolki :)
 
O rany, Mea, oglądam zdjęcia tej stronki i już chcę tam być. Jak to się bukuje? Jakie ceny? Może namówię M i jakichś znajomych. Wstępnie mieliśmy jechać do Tatralandii, ale tam ponoć w sierpniu jest już chłodnawo, a ja chcę jechać jak najpóźniej żeby Franek był starszy i miał większą radochę.
 
My na wakacje planujemy jechać do Polski ;-) Za to we wrześniu Teściowie chcą nas zabrać na coroczny wypad do Chorwacji. Po 5 latach mieszkania z ich synem po raz pierwszy dostąpię tego zaszczytu i będę mogła podziwiać Pulę i słuchać przechwałek Teścia jaki to on nie jest genialny i jak fantastycznie rozegrał robra (czy jak to tam się pisze) a nie wygrali turnieju, bo jego partner jest do bani ;-) Wrzesień w Puli, czyli coroczny turniej brydża... Już się cieszę... Ech... A wszystko to dzięki Misiulce, bo samej jej nie mogą zabrać, muszą mnie też zaprosić ;-)
 
ja tez sie wybieram na "wakacje" do Polski:-)jade 15 marca...troche sie boje jak Kevinek zniesie lot samolotem ale zobaczymy..jakos trzeba dac rady, boje sie tylko bo sama lece...a w lecie to raczej myslalam ze zostawie Go z mama a my sami z M. gdzies sie wybierzemy:-pa widze ze wy to tak razem wiec pomysle nad tym....
chodzi mi o to ze wydaje mi sie ze z takim maluchem strach jechac gdzies "nie wiadomo gdzie"..ale zobacze...
wogole to mysle o wybraniu sie do Tropical Islands Tropical Islands > Goście > Ceny podobno warto :-)
 
No wlasnie ja juz kiedys zastanawialam sienad tym "tropikal island" ale aos rozeszlo sie po kosciach. Ja jestem ze Szczecina wiec tylko 130km mam do Berlina.
A plany na ten rok,
Nasi chlopcy maja wakacje od 1 czerwca az do koncza sierpnia wec 3 miesace trzeba im zajac jakos.
Oczywiscie polecimy do Polski . Erni na oboz i do taty . Sean pewnie tez ze swoja mama gdzies poleci.
Ja bede zajeta gojeniem sie moich nowych bimbalow i jeszcze chrzciny w czerwcu. Tak wiec czerwiec i lipiec beda zajete codziennoscia i Polska. W sierpniu pewnie gdziej pojedziemy ale gdzie??? Nie mamy jeszcze planow.
Jest tyle pieknych miejsc w Polsce , ktorych moj M jeszcze nie widzial . Kiedys planowalismy ze objezdzimy Polske dookola przez jakis miesiac. Chyba jednak nie w tym roku:-(
 
ja tez sie wybieram na "wakacje" do Polski:-)jade 15 marca...troche sie boje jak Kevinek zniesie lot samolotem ale zobaczymy..jakos trzeba dac rady, boje sie tylko bo sama lece...a w lecie to raczej myslalam ze zostawie Go z mama a my sami z M. gdzies sie wybierzemy:-pa widze ze wy to tak razem wiec pomysle nad tym....

My mamy bilety na 25.03, ale nadal nie mam paszportu dla Małej. A w ambasadzie dziś nam powiedzieli, że rejestracja dziecka zajmuje 1,5 miesiąca, więc szanse na wyjazd są coraz mniejsze ;-(
Opowiedz potem jak Ci lot przeszedł! Ja spanikowałam przed lotem we dwójkę - ja i Mała, więc opłaciłam moim Rodzicom bilety do nas i spowrotem, więc będę miała pomoc ;-) Sama bym się nie odważyła, jak lecieć z jednym dużym bagażem, jedną torbą podręczną z rzeczami dziecka, wózkiem, dzieckiem, itd... Podziwiam Cię :-)
 
reklama
My mamy bilety na 25.03, ale nadal nie mam paszportu dla Małej. A w ambasadzie dziś nam powiedzieli, że rejestracja dziecka zajmuje 1,5 miesiąca, więc szanse na wyjazd są coraz mniejsze ;-(
Opowiedz potem jak Ci lot przeszedł! Ja spanikowałam przed lotem we dwójkę - ja i Mała, więc opłaciłam moim Rodzicom bilety do nas i spowrotem, więc będę miała pomoc ;-) Sama bym się nie odważyła, jak lecieć z jednym dużym bagażem, jedną torbą podręczną z rzeczami dziecka, wózkiem, dzieckiem, itd... Podziwiam Cię :-)

ja paszport odbieram 5 marca a 16 lutego skladalam podanie wiec ok.3 tyg.czekania.oczywiscie boje sie jechac sama ale mysle ze nie bedzie najgozej.duzej torby szybko sie pozbede(jeszcze nie bede sama)a pozniej to wiadomo torba tylko z rzeczami podrecznymi Malego do samolotu i On w foteliku bo wozka nie biore....
boje sie wlasnie jak zniesie lot..ze uszy beda bolaly ale lekarz powiedzial ze bedzie dobrze, tylko zebym go karmila przy wylocie to bedzie polykal i uszy sie nie zatkaja
 
Do góry