reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze wakacje, dziecko w samochodzie, samolocie itd ...

dzwonilam tam i mozna wziasc fotelik tylko poprostu nie mozna go wziasc na poklad czyli dziecko bedzie na kolanach a fotelik trzeba oddac z bagazem....
mozna wziasc tylko jedna rzecz:albo fotelik albo wozek wiec dla mnie nie ma problemu bo wozek mam w pl:-)kamien z serca mi spadl..
akozka nie ma problemu, mozesz wziazc fotelik ale jak chcesz tez wozek to niestety cos wybrac
 
reklama
No to cudowna wiadomość :-) Nie wiem czy wolę wózek czy fotelik + chusta. Chustę biorę na pewno, więc jeszcze muszę pomyśleć. Wspaniale, że zadzwoniłaś :-) Dzięki za to!
 
Ja podaje linki sprawdzone, gdzie byłam z dzieckiem:tak: Pościagam jeszcze linki od znajomych którzy jeździli z dziećmi, bo zawsze wymieniamy sie takimi info;-)
Polecam też Mazury!!! Jest wiele fajnych miejscówek:tak: w ciszy, spokoju, koło lasu:-)
Co do rejonu Muszyny to mam linka gdzie zatrzymała sie znajoma z rodzinką, z dzieckiem 1,5 rocznym.
Strona główna | 4 PORY ROKU w Krynicy Zdrój

dzięki raz jeszcze za parę ciekawych namiarów :)
 
Mea - ja tez bede w te wakacje we wloszech :) Bedziemy w Latinie obok Rzymu ! Jedziemy autem i ja sie bardziej martwie o Patryka niz o Filipa bo ten wiekszosc czasu przespi zapewne ! A Patryk bedzie pewnie zygal jak kot !
Jedziemy do mojego brata ,wkoncu sie zobaczyc bo wstyd sie przyzanc mieszka tam od 8 lat a ja jeszcze u nich nie bylam !Bratowa 31 grudnia urodzila Szymonka i bede miala okazje go zobaczyc i wysciskac moja chrzesnice :)
Strasznie sie ciesze ! A szczednosc nasza bedzie polegala na tym ze tylko paliwo bedzie nas interesowac !
 
Mialam juz isc spac ale jesczez odpisze.
Ja lecialam tanimi liiami bo ryanairem.
Na poklad fotelika nie mozna zabrac. Dziecko na kolankach przypinasz do siebe takim pasem.
W tamta strone Max byl caly lot na moich kolankach.Spal sobie wygodie bo jeszcze nie jest taki dlugi. Co edzie za pol rou to nie wiem.
W drodzepowrotnej polozylam go na siedzeniu obok i palilam glupa ze cos tam sprawdzam mu w skarpetce. Wszyscy poszukali sobie miejsc dookola a ja mialam dodatkowy fotel za free:-)
ZJa zabralam wozek gleboki z gondola za darmo. Fotelik wzielam jako sprzet dzieciecy. Koszt-10euro w kazda strone. Moglam to nadac juz przy check in ale zabralimy ze soba az do schodkow. Fotlik mi sie miesci w gondoli wiec spokojnie jechalam az na plyte lotniska. Jedynie 3 naklejki wzielam w check in. Jedna na fotelik, druga na gondole a trzecia na stelarz od wozka. Przy schodkach Michael wszystko spial taka guma z haczyka i poszlo do luku bagzowego. Jak sama bedziesz leciala to poprostu wez tyle naklejek ile trzeba ,zeby nic nie zginlo i zostaw im pod schodami. Niech sie sami martwia jak to zapakowac.
ja mam pytanie... takie maluszkiu moga juz leciec samolotami?? jest ogromna roznica cisnien jak one sobie z tym radza?????
 
reklama
ja mam pytanie... takie maluszkiu moga juz leciec samolotami?? jest ogromna roznica cisnien jak one sobie z tym radza?????
z teorii wiem ,ze mozna latac z dzieckiem powyzej tygodnia ...podczas startu najlepiej przystawic dziecko do piersi lub dac jesc...podobno nie ma wiekszych problemow...choc z praktyki latajac widzialam nie raz ,ze dzieci darly sie w nieboglosy przy starci i ladowaniu...no ale moze akurat to zbieg okolicznosci..
 
Do góry