reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje listopadowych bobasów:)

aniii, a kiedy planujecie jechac?? Bo może faktycznie spotkamy sie i w Rewalu :-).
Też myśleliśmy żeby jechać w ciemno, ale że to nasze pierwsze wakacje razem, to stwierdziliśmy że zaoszczędzimy sobie stresu i noclegi zarezerwujemy)
 
reklama
Inna my wyjeżdżamy 24,25.07.zależy jak posprzątana będzie sala bo 21.07 hajta się mojego Pawła brat i trzeba będzie pomóc, on nam bardzo pomagał więc nie wypada tak sobie zaraz po weselichu wyjechać, poza tym my też musimy wytrzeźwieć:-D...
 
No to super :tak:.My jedziemy parę dni później więc będzie okazja do spotkania :-).A na ile macie w planach jechać??
No tak, wytrzeźwieć musicie koniecznie :-D.Bo jak to by wyglądało gdybyście w stanie wskazującym zapakowali dziecko i wyruszyli na wakacje ;-)
 
Ja też strasznie zazdraszczam tym co w ogóle wyjeżdżają a nad morze to najbardziej...

Wiecie ja jestem czarna masa z geografii, gdzie jest ten Rewal??
 
Kaira, to jest pomorze zachodnie, blisko Dziwnowa, Wolińskiego Parku Narodowego, Międzyzdroje też niedaleko.Jak patrzysz na mapę to jak masz Międzyzdroje,Woliński Park Narodowy, to przesuń się w prawo, wzdłuż morza i napotkasz Rewal.;-)
 
Inna ja na sto procent nie wiem gdzie wylądujemy, bo mieliśmy już tyle opcji a tak jak mówiłam jedziemy w ciemno. najpierw była Karwia, potem Władysławowo, potem Pobierowo /a to niedaleko Rewala/ więc jak tam będziemy to na pewno wstąpimy na herbatkę:-D:-D:-D...no chyba że nie przypadniemy sobie do gustu na spotkaniu to już Cię nie będę dręczyła. ale gdzie się znajdziemy to okaże się w praniu...!!!jakby co to mam Twój nr. kom.:dull:
 
No wlasnie :) poza tym bedziemy sie widziec w Krakowie :-).
A wlasnie - Kairy nie bedzie, a moze same sie wczesniej spotkamy ?? Bo my planow nie zmieniamy i wyjezdzamy do Krakowa o 6 rano, ewentualnie o 7
 
no my też ok 6.00 wyjeżdżamy.myślę że jak będziemy mieć w miarę płynną jazdę to na10 będziemy na miejscu. umawiamy się teraz na jakąś godzinę czy się zdzwonimy? o której tak mniej więcej miałybyśmy się spotkać?no i gdzie?tylko proszę nie zmieniaj już planów jak się umówimy. bo jak mamy się nie spotkać to pojedziemy przez Oświęcim...ja strasznie tam chciałam pojechać. a jak się okaże że jednak nici ze spotkania wcześniejszego to...zabiję!!!;-)
a tak w ogóle to nawet nie wiem jak wyglądacie...no chyba że poznam po Twoim Potworku:-D:-D:-D...
 
Ja planów nie zmienię na 100% !! Jeśli macie być ok.10 to myślę że możemy umówić się na ok.11 bo to różnie bywa, może coś wyskoczyć (np. niespodziewany postój, albo korki).A gdzie??Hmmm...Może w jakimś charakterystycznym miejscu, np. koło Sukiennic??Może megusek nam coś podpowie??
Nie przejmuj się że nie wiesz jak wyglądamy, ja Was poznam, tzn. Ciebie i Lilcię.A nawet jeśli nie Ciebie, to Lilcię na bank ;-):-D.
Jak chcesz to wrzucę gdzieś nasze zdjęcie.Wtedy będzie prościej.
 
reklama
okej, to wstępnie 11.00 koło Sukiennic...jakby coś wypadło niespodziewanego /dłuższy postój, koras itp/ to jesteśmy na telefon.całuski.
 
Do góry