reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje listopadowych bobasów:)

inna sliczne fotki i mala zadowolona super:-)
anii to faktycznie naiedaleko bylas jakos sie nie zgadalysmy:-(fotki wkleje jak tylko moj kochany maz zgra je na kompa:tak:
 
reklama
ewa, no ja też po sąsiedzku, bo w Rewalu, ale jak wspominałam o spotkaniu na kawkę czy coś to nic nie napisałaś więc myślałam że nie chcesz :-(
 
Inna super foteczki. a ta dziewczynka druga to ta córa Jacka??? fajnie Oliwka wyglądała jak piję wodę z tej fontanny. będzie miała fajną pamiątkę. dobrze że chociaż wiecie jak to wszystko wygląda... a my nadal czekamy na was...
 
muszę się pochwalić...wreszcie mamy o jeden szczegół więcej dotyczący przyjazdu Martyny z ferajną...przyjeżdżają 31.08!!!
oj będzie się działo:dry:
 
inna ja w rewalu bylam kilkanascie razy na plazy i w miescie bo to rzut beretem od trzesacza a miasto wieksze wiec tam chodzilismy na zakupy czesto siedzielismy w knajpie obok plazy takiej calej z drewna kto wie moze sie widzialysmy i o tym nie wiemy:-)pozdrawiam
 
reklama
Do góry