reklama

Pierwsze wakacje z małym urwisem :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez izabela352, 10 Marzec 2008.

1. izabela352

izabela352 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zakladam nowy watek, bo chcemy gdzies pojechac w te wakacje a nie bardzo wiemy gdzie... moze macie juz jakies sprawdzone miejsca, ktore mozecie polecic innym mamom :cool2:

2. cina

cina Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    Dolaczam sie do pytania, rowniez nie mam pomyslu na wakacje a chcialabym zaplanowac cos juz teraz coz z sensem:)

3. reklama
  4. tygrysek3108

tygrysek3108 Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my kilka razy jeżdziliśmy z Szymkiem nad morze najbliżej mamy do Pobierowa, dziwnowa, międzyzdroje ale to bez znaczenia, ważne było że za małego nic nie płaciliśmy ze sobą wózek z dużymi kołami, kojec czajnik bezprzewodowy (do wody na mleko) i w pokoju lodówka zazwyczaj jest w standardzie my jedliśmy gdzieś na mieście mały mleczko i jakieś słoiczki i było fajniusio, na plaże braliśmy dużo parawanów, pół namiot i mały dmuchany basenik wiem auto było tak przepełnione ale im więcej się ze sobną weźmie tym lepiej bo w miejscowościach turystycznych wszystko drogie

5. Carioca77

Carioca77 BeBonka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nam sie marzy poleciec gdzie ze Staskiem na tydzien na poludnie Europy. Musielibysmy tam kupowac wode na mleko dla Staska i słoiczki, to moze byc ciekawa przygoda z tymi sloiczkami, ale przeciez nie bedziemy brali ze sobą. Myslimy o początku wrzesnia, tez zbieram informacje co ze sobą wziąc i na co zwrocic uwagę.

6. julcia_89

julcia_89 Szczęśliwa mama Mikołajka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. hruda

hruda Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Julcia - duzo wiecej kultury jest w Dębkach...przynajmniej nie ma zgrai malolatow szukajacych imorezy w stylu Techno...bylam tam 2 lata temu i szczerze mowiac masakra:baffled:...ja jestem otwarta na wszelaka muzyke ale gdzie sie nie obrocilam wciazc te basy - ze sklepow, z aut, z plazy...koniec koncow skrocilysmy z dziewczynami wypad a te 2 dni przesiedzialysmy w kawiarence nad sama plaza- jedyne miejsce godne polecenia...ale to moje zdanie. A o Debkach juz pisalam - zero glosnych dyskotek , cisza i spokoj a miejsce piekne, zadbane i na poziomie, - zadne odludzie.

8. Atruviell

Atruviell Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hruda - qurcze, jeszcze parę lat temu to bym sobie na takim techno-party pobrykała, a teraz..? Starość nie radość, hi hi:-)

A nasze plany wakacyjne? Wszystko rozbija się o kasę. Jak będzie kasa, to będą wakacje, a jak nie będzie kasy, to trzeba będzie się podpiąć pod któryś dziadków;-):-):-):-)
    A na poważnie, to mam już kilka planów. Na 90% na przełomie czerwca i lipca chcemy wynająć tradycyjnie domek w ośrodku wczasowym nad zalewem Witka niedaleko Zgorzelca. Poza tym Kuba pojedzie chyba z moją mamą na dwa tygodnie do jej braci, którzy mieszkają na wsi w Świętokrzyskiem (byliśmy tam w ostatnie wakacje). Jeśli będą środki finansowe, to bardzo chciałabym jeszcze spędzić ze dwa tygodnie z mężem i dzieciakami nad morzem. I tutaj też przydałaby mi się jakaś pomoc w wyborze cichego, spokojnego miejsca z atrakcjami dla dzieci. Od razu napiszę, że leżenie plackiem na plaży to ostatnia rzecz, jaką chciałabym robić nad morzem;-):-) Ale jakieś place zabaw, trasy spacerowe, fajne miejsca do zwiedzenia itp. mile widziane.

9. Harsharani

Harsharani Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiecie? smiejcie sie lub nie,ale ten rok...i poprzedni byly pierwszymi od poltora dekady, ktorych nie spedzilam na obozie...harcerskim..najpierw jako zuch...pozniej harcerka..a w koncu opiekunka i organizatorka... No i tak dziwnie mi z tym.
    Oczywiscie z Olikiem pod namiot to nie,chyba bym sie ze***la ze zmeczenia...ale powaznie mysle o kilku dniach nad jeziorem.

10. reklama
  11. hruda

hruda Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    eee tam starosc...skoro Marianny wybyly opowiem wam historie wlasnie z Mielna rodem...
    2 lata temu wybralysmy sie wlasnie tam, jak co roku,gdzies na babskie mini-wakacje, by skosztowac tej wspanialej klimatyczo-muzycznej ekstazy... ja jestem otwarta na muzyczne doznania poczawszy od ostrego iron-maiden, przez kwartet smyczkowy konczac na dobrej transowej tzw techniawce...wraz ze mna byla G -dziewczyna raczej otwarta na "brzydsza" plec i gotowa na nowy wakacyjny flirt..wraz z nami byla A - dziewyczna gardzaca, choc heteryczka, kazdym facetem( bo facet to swinia;-)) i gardzoca muzyka dla mas a w szczegolnosci techno...dojechalysmy na miejsce, zrąbane upalem, bo klima w aucie przestala dzialac, wyglodzone wiec zatrzymalysmy sie w pierwszej jadlodalni na cokolwiek by zaspokoic glod...bylysmy ciekawe co to za slynne miejsce?....i tak sobie zajadamy te kebaby...a tu jakosc cicho, spokojnie, zupelnie wiejsko...G- ma mine:baffled: bo gdzie te tabuny zglodnialych facetow, A- ma mine:baffled: "a nie mowilam" i ja tez mam mine:baffled:..bo w koncu mialo byc excytujaco i wyjatkowo...a tu nagle zza rogu wyjezdza taki wielki pick-up z dwiema prawie golymi pannami z ktorego rozbrzmiewa ( ba! ryczy!) muza "exploison ( kalwi & remi :baffled:)...ale zesmy sie usmialy:-D:-D:-D bo za rogiem tej sympatycznej skad inad knajpeczki rozpoczynala sie ta cala wylegarnia wszelkiego zlego i "exploision" bylo co rusz( i nic poza tym)...ani ja, ani G nie spedzilysmy tam naszyw "pamietnych" wakacji...ani A-...bo"a nie mowilam?" :-):-):-)

12. ***<3An_eczka<3***

***<3An_eczka<3*** Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hruda dzialo sie dzialo:) :) widac exploision to byl hit masowy bo ja bylam w tym czasie w Ie na etapie flirtow z M i tez to tam non stop nap.....:-D:-D

Poleć forum