reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje z małym urwisem :)

reklama
Czyżby pan Piotr ??? :-D:-D:-D:-D:-):-):-) najfajniej ze Srebrnej góry wspominam czołganie się tunelami w środku nocy :tak::tak::-):-):-)
nie, nie piotr... oktaw :tak: i nic mi nie mow o tych tunelach w nocy :szok: w grupie 40 osobowej mielismy tylko 3 latarki! ale bylo zaje......! a wilki was w nocy straszyly? bo nas tak... a jakie przystojne byly! fiu fiu! kiedy tam bylas?
 
ło matko Iza jakies sto lat temu:laugh2::laugh2: W LO na wycieczce tam byliśmy to było zdaje się w 1996 roku, wilków nie pamiętam ale strzelanie, konie, zjeżdżanie z 30 metrowego mostu i wspinaczke na skałkach:tak::tak::tak::tak: No ale tunele i jaskinie oczywiście były numer 1 i te podziemne jeziorka:laugh2::laugh2: a czekaj pamiętam te wilki jak szlismy zboczem jakiejś góry o 23 wieczorem gdzieś tam coś wyło:-):-) Ehhh tak znów mieć 17 lat :-p:-p
 
no wilki wyly... ale ludzkim glosem :laugh2::laugh2::laugh2:
ja tez mialam 17 lat jak tam bylam, on mial tyle samo... (dorabial w schronisku na lewo). ojej, ale mi sie przypomnialo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
izabela tak piszsz o tej Srebrnej Górze, że musiałam zobaczyc gdzie to dokładnie jest. Od KArpacza niedaleko??????
 
Właśnie byłam na Google i znalazłam. My będziemy w wakacje w Karpaczu. A czy z dziemi można tam, tzn czy damy ramy radę, czy raczej nie.
 
Właśnie dziewczyny my będziemy nocować koło Ząbkowic (a ta Srebrna Góra to powiat ząbkowicki) i może też się tam wybierzemy ale czy z Zuzką damy radę???
 
reklama
Właśnie rozmawiałam z mamą (zapomniałam że pochodzi z tamtych okolic:zawstydzona/y:) i powiedziała mi że w tej Srebrnej Górze nie ma nic ciekawego:baffled: dziewczyny może wam przez tych przewodników wydaje się że tam jest tak super:-D:-D:-D
 
Do góry