reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje z małym urwisem :)

luandzia- z tego co pamietam byliscie w zeszlym roku z zuzia we wloszech. jechaliscie samochodem czy lecieliscie samolotem?
i czy ktoras wybiera sie w duuuga podroz autem z dzieckiem? a moze ktoras juz taka podroz odbyla?

autem byliśmy w Chorwacji ok 13-14 godzin i Zuzka zniosła podróż super ale tylko dlatego że jechaliśmy nocą i praktycznie w jedną i drugą stronę przespała drogę
mówią szczerze nie wyobrażam sobie jazdy w dzień :no:
w Rzymie byliśmy samolotem ale to tylko 1.40 lotu więc też luz
 
reklama
za dwa tygodnie lecimy samolotem. pierwsz raz z malym. wiem, ze kilka z was ma juz taka podroz za soba. jak reagowaly wasze maluchy? czytalam, ze dzieci moga miec problemy z uszkami.
 
za dwa tygodnie lecimy samolotem. pierwsz raz z malym. wiem, ze kilka z was ma juz taka podroz za soba. jak reagowaly wasze maluchy? czytalam, ze dzieci moga miec problemy z uszkami.
niby tak ale Adas nie dawał poznac po sobie że mu zatyka uszy, szaleli i byli bardziej chyba od nas zadowoleni:tak::tak::tak::tak::tak: Maja żuła gumę:sorry2:
 
Lizak, guma, cukierek, albo picie z niekapka, butelki lub przez słomkę skutecznie pomaga dzieciom poradzić sobie z ciśnieniem.
Mój Paweł potrafi sam odtykać uszy ziewaniem, jak dorośli :-) Łukasz raz pokazał na uszy że mu zatkało (lecieliśmy 6 razy już) ale nie narzekał, bawił się i wiercil jak zawsze.
 
gdzie wybieracie sie w tym roku na wakacje? ja bym chciala nad morze ze wzgledu na piotrusia ale nie do konca wiem jak z funduszami. poza tym nie wiem jak zniose podroz. dlatego chyba wybierzemy sie gdzies blizej, na poludniu lub w srodku polski. znacie jakies ciekawe miejsca? oczywiscie nie z ciekawymi muzeami tylko miejsca gdzie maly trzylatek fajnie spedzi czas.
 
nie znam tych okolic. kiedys bylam w srebrnej gorze ale niespecjalnie byloby tam co robic z piotrusiem. mozesz podac jakies konkretne nazwy miejscowosci albo konkretnych miejsc z jakims strumykiem, rzeczka, jeziorkiem, placem zabaw godnym uwagi albo zoo czy cos w tym stylu.
 
reklama
Do góry