reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje z małym urwisem :)

reklama
Iza ja w sprawie tej agroturystyki nie pomogę:sorry: ciągle zpominam Ci też odpisać o atrakcjach kotliny Kłodzkiej:zawstydzona/y: powiem tak obojętnie gdzie się zatrzymasz to miejsce to proponuje potraktować jako baze wypadową. ja polecam Polanice albo kudowe bo to najładniejsze z uzdrowisk:tak: jeśli chodzi o atrakcje to wszystko jest na wyciągnięcie reki:tak: nie wiem dokładnie jak w Kudowie jest ale w Polanicy polecam letni tor sanczkowy dla dzieciaków oprócz tego zawsze są dmuchane zamki, karuzele itp:tak: w razie nie pogody całoroczna plaża w Wielkiej Pieniawie:tak: a jeśli pogoda dopisze to dla dzieciaków fajny będzie skansen w Wambierzycach ze zwierzaczkami albo wycieczka do Aderspah w Czechach (bardzo blizutko) a tam skalne miasto i zoo safarii:tak: oprócz tego w Bardzie spływy kajakowe (tylko nie wiem czy nasze maluchy nie za małe:baffled:), łowienie rybki w urokliym Chocieszowie na stawach chodowlanych, zwiedzanie Błnych Skał po naszej stronie, wizyta nad zalewem w Leiwnie w piękną pogodę, ogród Bonsai w Lewinie i mogłabym tak wymieniać i wymieniać a czasu brak:zawstydzona/y: no i Kłodzko;-) obowiązkowo twierdza:-)
 
dzieki wielkie anetko. poszukam z M na necie miejsc, o ktorych piszesz i zobaczymy. poki co zrezygnowalismy z tej agroturystyki i bierzemy pod uwage okolice kalwarii zebrzydowickiej- bliziutko i chcemy zwiedzic park dinozaurow i miasteczko miniatur. zobaczymy, jeszcze jest troszke czasu.
 
Dziewczyny bardzo prosze o rade...to juz 4 dzien poszukiwan jakiejs miejscowki nad morzem i nadal nie znalazlam niczego dla nas. Jako ze 'marzeniem' Nel ( a moim sentymentalnym:) )jest wyjazd nad morze, postanowilam zrealizowac w tym roku ten plan, niestety z malymi zmianami ze wzgledu na sytuacje w ktorej sie znalazlam:-( po pierwsze powazne ciecie finansowe, po drugie dojazd raczej srodkami komunikacji (pkp)..wiem ze to brzmi moze dosc zalosnie, ale na prawde marze juz o tym jak w koncu siade z Nel na plazy i bede cieszyla sie ze jakos uporalysmy sie z tym razem mimo przeciwnosci.Rozmawialam z kolega ktory mieszkajac jeszcze w Polsce mial dom w Redzie, polecil mi Jastrzebia Gore jako dobra lokalizacje dla wyjezdzajacych z dziecmi. Znalazlam tam jedna fajna prywatna wille ktora ma dosc dobre ceny najwyzsza to bodajze 45zl na nocleg. 500 metrow od morza, plus caly osprzet wozki, plac zabaw, pokoj zabaw itd itd.
Chcialabym sie jednak zapytac dziewczyn mieszkajacych nad morzem czy maja jakies sprawdzone miejsca ktore moglyby nam polecic.
 
Aniu o to Twój kolega mieszkał bardzo blisko mnie :-)
Co do Jastrzębiej Góry jest ok ale pomyśl jeszcze o Władysławowie, piękna jest jeszcze Jastarnia i Jurata ale tam juz jest duzo drożej.
 
NuSka wlasnie liczylam ze Ty sie odezwiesz w tym temacie :) Pkp mam do wladyslawowa potem busiki do Jastrzebiej Gory, ale nie jest tak zle bo jada w tygodniu dosc czesto. 500m do morza...troche daleko :/ Kurcze a nie znasz jakis sprawdzonych kwater, bo juz chcialabym zarezerwowac nocleg i miec spokoj :/ Jeszcze mama mnie pocieszyla zebym wziela pod uwage termin apelacji ktorego nie znam..a sady przeciez w wakacje pracuja pelna para...Boze ten czlowiek nawet biernie psuje mi zycie:wściekła/y: aaaa i gdzie te czasy gdzie dziecko do lat 3 bylo gratis :-D

Co do Wladyslawowa bylo ok bo mam tam bezposredni dojazd niestety plaze podobno zawalone tylek przy tylku...tyle wyczytalam na forach :/
 
O ile sie nie myle to Asia ma jakies fajne tanie miejsce,bo juz 2 raz tam pojechali. Nie jestem pewna,czy Asia podawala swoja komorke to moglabys zapytac
 
reklama
Ania, Jastrzebia Gora jest moze i ladna, ale z tego co wiem, to ma strome zejscie do morza-dluuugie schody.Choc nie wiem czasem, czy nie jest w jednym miesjkcu lagodnie. Ja moge polecic Chlapowo, ale tam tez jest stromo. Niunka sobie spokojnie dawala rade
 
Do góry