reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wakacje z małym urwisem :)

Witam forumowiczki!!
Oj bardzo dawno temu gościłam na forum!!!!
Jakoś czas mi się tak zapełnił że na forum brakło czasu.
Własnie podczytuję sobie wasze dyskusję na temat wakacji,
My planujemy jechać do Dąbek do ośrodka "Słońce", ciekawa jestem czy może ktoś zna ten ośrodek, bo ze strony www to wygląda całkiem"apetycznie".
Tylko troszkę się obawiam morza po tych powodziach, ale cóż jest tam blisko jezioro, i basen w ośrodku więc może jakość będzie ok.
Pozdrawiam
Cina
 
reklama
Macie racje, jest strome zejscie i tez duzo osob mi to odradzalo ale w sumie nie idac z wozkiem mozna sobie jakos poradzic...Jastrzebia Gore wybralam dlatego ze ponoc nie ma tam tylu ludzi w sezonie co na przyklad w Mielnie, nie wiem czy to prawda. Asiek musze tylko sprawdzic jak to jest z dojazdem bo w sumie w Miedzyzdrojach bylam jako dziecko na koloniach i chyba obylo sie bez przesiadek. A co to za miejscowa? Hotel czy kwatery?
 
Julitka sobie doskonale radzila na schodach w zeszlym roku, wiec teraz Nel nie bedzie miec problemu. tylko o wozku mozna zapomniec.
nie mam porownanaia z Mielnem, ale ludzi bylo od groma
 
Mielno w sezonie to lepiej obchodzic z daleka. TŁUMY< TŁUMY i duzo imprez to taka polska Ibiza, więc dla dzieci nie polecam, choc maja DUŻE zaplecze karuzel.
Ale za to kilka km od Mielna w lewo jest urocze Sarbinowo, gdzie kwatery sa dosłonie tuz przy plazy, inne wioski przy Mielnie też są przyjemne
 
Aniu ja polecam Władysławow:-) w zeszłym roku tam byliśmy i byłam bardzo zadowolona:tak: kwatery jednak nie będę polecała bo chociaż warunki były świetne i niedrogo to jednak daleko od morza:baffled:
 
Dziekuje za odpowiedzi, wlasnie dzwonilam do jednego pensjonatu 100m od morza w Jastrzebiej Gorze, za pokoj 120 zl (chyba ze Pani przyjedzie z mezem to dziecka nie policze) hehehe Coz za utrudnienia losu :p Pogorzelica -wspomnienie z dziecinstwa :) O Sarbinowie slyszalam duzo dobrego wlasnie odnosnie kwater blisko morza.
Co do powodzi to czytalam artykul odnosnie zaniczyszczenia Baltyku przez ujscie Wisly, ogolnie ma byc ok, bo Baltyk ma duze wlasciwosci neutralizacyjne tak ze skazenie nam nie grozi. Lece szukac dalej :)
 
ja goraco polecam miedzywodzie, 20km od miedzyzdrojow. spokoj, blisko do morza, duzo rodzin z dziecmi i kolonii.
nam w tym roku wakacje nie wypalily...
 
Dziewczyny dziekuje za propozycje:) W koncu udalo mi sie juz cos zarezerwowac.
Karwia 3 Tyg, mala za free, elegancki obiekt oddany do uzytku pare tyg temu. Pokoj 2 os, 200 metrow do morza. :happy2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::laugh2: Nie macie pojecia jak sie ciesze :)
 
reklama
Powinno być dobrze nie ma tak aż takiego tłoku raczej spokojnie no i plaża całkiem ładna
 
Do góry