reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wizyty i USG maluszków

My po wczorajszej wizycie. 9t2d. Czynność serduszka piękna 167 uderzeń i wszystko ok :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20171228_162050-1.jpg
    20171228_162050-1.jpg
    67,4 KB · Wyświetleń: 609
reklama
My po wczorajszej wizycie. 9t2d. Czynność serduszka piękna 167 uderzeń i wszystko ok :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulację!! Piękny bobabsek :) A powiedz proszę czy lekarz zwrócił uwagę na pęcherzy? Bo widzę że jest dość duży, mój też jest ogromny i trochę mnie to martwi. Lekarz mówił że to nic takiego ale też dodał że inny lekarz by dał pewnie jakieś leki ale on uważa że jest ok. No więc dał mi trochę tym do myślenia.
 

Załączniki

  • 25552635_1703333526394972_615523694_o.jpg
    25552635_1703333526394972_615523694_o.jpg
    188,9 KB · Wyświetleń: 627
Hej,
USG z 5t1d, dzis mija nam 7:) Kropeczka miala wtedy 2,2mm, pęcherzyk prawie 9mm. Dziewczyny, jak u Was z dolegliwosciami? U mnie tragedia... Nudnosci, piersi, ciagle pragnienie itp itd...
 
nic lekarz o pęcherzyku nie wspominał.. mówił ze ogólnie wszystko dobrze :-) co do dolegliwości to od początku nie mam żadnych poza bolem piersi który już właściwie przechodzi :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulację!! Piękny bobabsek :) A powiedz proszę czy lekarz zwrócił uwagę na pęcherzy? Bo widzę że jest dość duży, mój też jest ogromny i trochę mnie to martwi. Lekarz mówił że to nic takiego ale też dodał że inny lekarz by dał pewnie jakieś leki ale on uważa że jest ok. No więc dał mi trochę tym do myślenia.
Niepotrzebnie cię nastraszył miałam usg 27 grudnia w szpitalu i też ten pęcherzyk nie był mały a lekarka powiedziała że jest prawidłowy,ilość wód płodowych również jak na ten czas.
 
Są na forum dziewczyny które tak jak ja nie mają ŻADNYCH objawów?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
uff.. juz myślałam że coś ze mną nie tak :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry