reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wizyty i USG maluszków

reklama
Hej znacie plec dzieciątka ?
Póki ci tylko przeczucie że będzie dziewczynka :d myślę że dopiero marzec kwiecień najszybciej będziemy znać płeć z usg:p

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
uff.. juz myślałam że coś ze mną nie tak :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

@Agg91, wszystko z tobą jest jak najbardziej w porządku. Ja też tu na forum dopytywałam dziewczyn, czy tak jak ja, nie mają objawów. I o dziwo- całkiem sporo dziewczyn nie ma objawów. Ja jestem dziś w 9 tyg i 3 dniu, od kilku tygodni mam lekki wstręt do jedzenia, boli mnie częściej głowa i powoli rośnie mi już brzuszek. Poza tym żadnych wymiotów, wysypki, brzydkiej cery. Po prostu nic. A maluch ma się całkiem dobrze! Wygląda na to, że u ciebie będzie całkiem podobnie. Pozdrawiam serdecznie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, my z maluchem właśnie po wizycie. Mój mały gumiś wygląda słodko, rusza się w brzuchu i pani doktor dobrze oceniła wygląd i serduszko. Jak mi się uda, to umieszczę zdjęcia z usg. Pozdrawiam serdecznie.


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
Oj, dwa razy mi się wkleiło, a ja chciałam tylko dopisać, że maluszek ma 2 cm. Ja nie umiem skasować, może jakiś moderator skasuje mój pierwszy wpis, bo się tu rozpanoszyłam za mocno.


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry