reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze współżycie po porodzie

Chciałam jeszcze dodać bo widzę ze nie napisałam tego ze wczoraj wspolzylismy ale nic mi się nie dzieje żadnych bólów i krwawienia
 
reklama
Juz nie przesadzaj, żyje. Znam masę par które nie czekały do wizyty.
Ale czego to dowodzi? Bo chyba tylko temu ile osób ma zerową wiedzę w temacie połogu. Albo co gorsza, że nie umie panować nad swoim popędem seksualnym.
To, że zagoiło się z zewnątrz, nie znaczy, że w środku jest ok. A jeżeli wewnątrz się nie wygoilo (a to może stwierdzić tylko ginekolog w czasie wizyty) to współżycie to proszenie się o infekcję. Niepoważne. I to robią rodzice, ludzie, którzy z zasady powinni mieć trochę oleju w głowie i być odpowiedzialni.
 
@ness. @Sun flower35 No chyba, ze tak....to ok, ale jest masa osób, które nie czekaja tych 6 tyg. Ja co prawda zrobilam to, nie mając wiedzy, ale 2 dni przed wizytą
Wiesz, nie piszę tego złośliwie. Ale jest też masa kobiet, która pije lub pali w ciąży. Co nie znaczy, że jest to właściwe i godne naśladowania. Serio, to nie jest tak, że ktoś sobie te 6 tyg wymyślił wszystkim na złość, żeby nie uprawiali seksu. Wizyta po porodzie to kwestia bezpieczeństwa. Oczywiście można iść wcześniej i jak ginekolog pozwoli to i seks uprawiać wcześniej. Ale serio nic bez konsultacji.
 
reklama
To dobrze, a kiedy masz wizytę? Bo co niektóre to Cie zjedzą, bo robiłaś to przed wizyta.
po tym co poczytałam jak ludzie na moj post zareagowali dzwoniłam dzisiaj rano do mojego ginekologa i mam jutro wizytę wiec to się okaże czy muszę się martwić czy nie ale sam ginekolog potwierdził ze jeżeli czuje się dobrze to nie mam o co się martwić bo jak niektóre panie napisały ze każda kobieta inaczej ma organizm może szybciej się organizm regenerować albo nie
 
Do góry