reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

U Natalki ząbek "wykiełkował" 6 dni temu!!! Ogromne było nasze zdziwienie... Mocno się śliniła, wpychała rączki do buzi i oczywiście była mocno niespokojna. Ale nie spodziewaliśmy się ząbków tak wczesnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rowniez gratuluje i z niecierpliwoscia czekam na naszego 1go zabka. poki, co to mi sie wyrzyna 8ka hih :) Mala sie b.duzo slini i pcha lapki do buzi, ale jak dzis mietolila mojego palucha w buzi to jeszcze nic tam nie wyczulam ;]
 
A tak "na marginesie", czy smarujecie bobasom dziąsła jakimś żelem na ząbkowanie? Ja używam Bobodent i pomaga bo mała się uspokaja...
 
U nas zabki zaczely pojawiac sie jakis miesiac temu :tak: najpierw takie biale kreseczki a od ok3 tygodni dwie dolne jedynki sa juz na powierzchni:-D
 
Własnie przed chwilka zajarzyłam, czemu mała mi tak sutka pogryzła i raczki pcha do bużki-patrze a tam zabek dolny wyłazi i kłopoty sie pohjawiły z zasypianiem.Do buzi pcha co popadnie ...
A ja tak nie chciłam aby już miala ząbki..:no::no::no:
 
reklama
Tak sobie właśnie wczoraj myślałam, że jak bym karmiła piersią to mała zgryzłaby mnie już kilka razy do krwi... Jak jej smaruję dziąsełka to kilka razy mnie moooooooocno użarła...
Ale mama wytrzyma wszystko. Wielki szacuneczek dla mamuś, dzieci z ząbkami, które nadal "cycują" :))))
 
Do góry