reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

U nas 2 górna jedynki i 2 dolne 1 górna dwojka i cztery 4 albo 5 sama nie wiem.
A dzisiaj w nocy horror!!!!!!!1:szok:Rita pół nocy przeryczała z powodu zębów chyba druga dwójka u góry, o rany ryczała jak bóbr i nie mogłam jej uspokoić. Ciągle chciała ssać cyca a za chwilę ryk i tak w kółko, myślałam że oszaleję, a rano do pracy :sorry:byłam nieprzytomna.
 
reklama
Iga Migotki ma 15 a mój Miku 16 i obydwoje nie chcą jeść niezmielonych obiadów. Wiec lepiej chyba jak jest mniej;-)
 
Iga Migotki ma 15 a mój Miku 16 i obydwoje nie chcą jeść niezmielonych obiadów. Wiec lepiej chyba jak jest mniej;-)

U mnie był czas że ZUiza jadła tylko kupne gerbery i narzekałam. A teraz narzekam bo je tylko niezmielone obiady z nami. I znowu narzekam bo nie chce tknąc kupnych obiadków a jak byłam w szpitalu i przynieśli na obiad Zuzi grochówke to bałam sie dać więc miałam w zapsasie słoiczek a ona nie:no::no::no: No i dałam jej tej grochówki ale na szczescie nic jej nie było -poza wiatrami w nocy :-D:-D:-D
 
U mnie był czas że ZUiza jadła tylko kupne gerbery i narzekałam. A teraz narzekam bo je tylko niezmielone obiady z nami. I znowu narzekam bo nie chce tknąc kupnych obiadków a jak byłam w szpitalu i przynieśli na obiad Zuzi grochówke to bałam sie dać więc miałam w zapsasie słoiczek a ona nie:no::no::no: No i dałam jej tej grochówki ale na szczescie nic jej nie było -poza wiatrami w nocy :-D:-D:-D
Ostatnio byłam na spacerze i spotkałam jakiegoś "dziadka wesołka" który wziął miesięcznego wnuka na spacer. I tak mnie zaczepił jego pies, zaczeliśmy rozmawiać, a on do mnie że jego wnuk urodził się z 2 ząbkami i dalej nawija że jego drugi wnuk jak miał 8 miesięcy był karmiony grochówką przez niego. Popukałam się w czoło i powiedziałam, że jasne takie dziecko zje wszytsko jak mu się poda, ale odchoruje kiedyś, może już jak dziadek tego nie dożyje (żaden powód do dumy).
Co innego już ciut starsze dziecko. Mamita ja też już dawałam grochówkę i nic małej nie było.
 
reklama
Ostatnio byłam na spacerze i spotkałam jakiegoś "dziadka wesołka" który wziął miesięcznego wnuka na spacer. I tak mnie zaczepił jego pies, zaczeliśmy rozmawiać, a on do mnie że jego wnuk urodził się z 2 ząbkami i dalej nawija że jego drugi wnuk jak miał 8 miesięcy był karmiony grochówką przez niego. Popukałam się w czoło i powiedziałam, że jasne takie dziecko zje wszytsko jak mu się poda, ale odchoruje kiedyś, może już jak dziadek tego nie dożyje (żaden powód do dumy).
Co innego już ciut starsze dziecko. Mamita ja też już dawałam grochówkę i nic małej nie było.
Mojej koleżanki córeczka urodziła sie z dwoma dolnymi jedynkami. Ale musiały byc usunięte-były mięciutkie jak paznokieć teraz ma 3,5 roku i ma wszystkie zabki oprócz tych dwóch. Stomatolog powiedziała że albo wyrosna odrazu stałe w wieku do 6-7 lat albo wcale:no: A jej mama cała ciąże brała tabletki bo ja zęby bolały:szok:
 
Do góry