reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

basiek3

MAJOWA MAMA 06' majowe mamy'08
Dołączył(a)
5 Styczeń 2006
Postów
1 033
Miasto
Dolny Śląsk
Jeszcze nie ochłonęłyśmy dobrze po porodzie a tu już jest temat do założenia nowego wątku. Mojemu Krzysiowi wyszly wczoraj pierwsze zeby.:szok::szok: Oczywiscie wbiłam sie w szok bo Julcia zaczęła ząbkować jak miała 9 miesięcy no ale każde dziecko jest inne. Czekam więc na kolejne majowe maluchy z ząbkami.Pozdrowionka
 
reklama
Jeszcze nie ochłonęłyśmy dobrze po porodzie a tu już jest temat do założenia nowego wątku. Mojemu Krzysiowi wyszly wczoraj pierwsze zeby.:szok::szok: Oczywiscie wbiłam sie w szok bo Julcia zaczęła ząbkować jak miała 9 miesięcy no ale każde dziecko jest inne. Czekam więc na kolejne majowe maluchy z ząbkami.Pozdrowionka

a ile twój malutki ma? Gratulacje na nowego ząbka!!!!!
 
Piersi wogule mi nie gryzie za to jego ulubionym gryzakiem poza wlasnymi piąstkami są moje palce. Łapie mi palca, pcha sobie w poprzek do buzi i namiętnie gryzie.. męczy sie w nocy bidulek. Wczoraj dałam mu viburcol. i kilka razy dziennie wcieram mu w te jego jedynki dentinox-gel. Profilaktycznie smaruje tez na górze bo jak gryzie to w sumie bardziej górnymi dziąsłami więc nie wiem czy mu sie górne nie będą wyrzynac. Jest niby lekko napuchnięte ale jeszcze nic nie widac. Za to na dole dwie biale kreseczki. Nie mogę sie doczekac az urosną na tyle ze przy usmiechu bedzie je widac :) od razu wkleje fotke wtedy . Pozdrowionka
 
A ja sie caly czas zastanawiam czemu moj Kacper wklada sobie piastki do buzi:confused:teraz juz chyba rozumiem:sorry2:chociasz caly czas myslalam ze jest glodny:-Dniewiedzalam ze takim maluchom juz zabki maga wychodzic:szok:GRATULACJE DLA KRZYSKA:tak::tak::tak:
 
reklama
Jak pisałam na głównym u nas prześwitują dwie dolne jedynki, ślini się jak wściekły pies heheh, a pięść w buzi to jej najlepszy przyjaciel, moja palce zresztą też pożera, najgorsze jak karmię to czasami czuję twarde dziąsło na swoim sutku, oj boli troszku:zawstydzona/y:
 
Do góry