reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze ząbki naszych maluchów

Mojej koleżanki córeczka urodziła sie z dwoma dolnymi jedynkami. Ale musiały byc usunięte-były mięciutkie jak paznokieć teraz ma 3,5 roku i ma wszystkie zabki oprócz tych dwóch. Stomatolog powiedziała że albo wyrosna odrazu stałe w wieku do 6-7 lat albo wcale:no: A jej mama cała ciąże brała tabletki bo ja zęby bolały:szok:
No temu maluszkowi też usuneli, byłam w szoku, bo niby dlaczego, no ale teraz już wiem.
Mi w ciązy zaczeły ósemki rosnąć :eek: wcześniej nie miałam.
 
reklama
U mnie w rodzinie tez jest przypadek, że dziecko urodziło się z ząbkiem ale nie usuwali go.

Chyba będę tu najczęstrzym gościem.
U na wczoraj przebił się kolejny ząbek (5 już) - dolna jedyneczka.
W takim tępie za miesiąc będzie komplet :-D
 
Panistepelek wykrakalam że nas przegonisz u nas dalej 4:confused: od 4 miesiecy Widać biale pod dziąslem ale za nic nie moga sie przebić Ciekawe czy my zamykamy liste czy jakaś majóweczka/ek ma mniej

Jak czytam że macie 16 zębów to mi sie wydaje astronomiczna liczba
nie wiem czy sie martwić czy czekać na wysyp?
 
Jak czytam że macie 16 zębów to mi sie wydaje astronomiczna liczba
nie wiem czy sie martwić czy czekać na wysyp?

Sylwia, czekać cierpliwie :tak: u nas dopiero 9 i wcale się nie zdziwię, jak Zuza przegoni Matiego, tylko szkoda, żeby cierpiała, jak zaczną rosnąć wszystkie na raz...
 
sylwia - Wiem po sobie, że nie ma co sie martwic tylko trzeba czekać.

anusiasac - Na przykładzie mojej córci stwierdzam, że wcale nie musi byc tak źle gdy wuchodzi kilka ząbków na raz :p
 
No i doczekałam się 9 ząbka, jeszcze bardziej się cieszę, bo martwiłam się brakiem dolnych dwójek, a tu dziś się przebiła dolna lewa dwójeczka :-)
 
U nas nie wiem juz bo nie chce pokazac ale 12 napewno:tak:nie wiej jak te nieszczesne trojki bo jakby byly ale nie da sobie sprawdzic:no:taki cwany jest ze zaraz zamyka buzie:baffled:
Panistepelek mowilam ze bedzie wysyp i jeszcze pewnie pierwsza bedzie miala kaplet:tak::-D::-D:
 
Wczoraj Hania robiła kupkę za kupką, w nocy nie mogła spać, podejrzewałam że ząbki, ale nie spodziewałam się że dzisiaj wyjdą i to 2 na raz, dolne czwórki.
Mamy już 12 zębów.
 
reklama
U nas jest w końcu piąty i to dwójka na górze a nie na dole A matka według schematu smarowałą dolne bo białe i wypukłe A te kly zawsze miala w dziąsłach .Może teraz bedzie wysyp
 
Do góry