reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki naszych pociech

u nas jest 6 sztuk, dosyć szybko powychodziły, ale też od dłuższego czasu mamy ciszę w tym temacie.
Bartek też gryzie... i raz użarł siostrę, wrzeszczała jakby ją ze skóry obdzierali i strasznie mu chciała potem przywalić w rewanżu. Bartek dostał karę, że idzie do łóżeczka, "żeby siedział sam i płakał", ale Gosi do końca to nie urządzało i rzucała się na łóżeczko. Kurcze, muszę na nich uwazać, bo sobie wzajemnie krzywde porobią.
Generalnie się kochają, ale w takich sytuacjach klops....:baffled:
 
reklama
Hej dziewczynki :) dawno nas nie było, ale musiała do Was zajrzeć czy jest jeszcze jakis kwietniowy maluszek bez ząbków, no i widze że Phelaniu Twoje dzidzi tez szczerbolkowe jak moja Lenka :) uffff. Troszke mi ulżyło :) pozdrawiamy, no i czekam dalej na pierwszego zębolka, mam nadzieje że sie DOCZEKAM !!!!
 
Do góry