reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki naszych pociech

U nas objawy od miesiaca a nawet trochę wiecej ale zęba nie widac :/ albo ja nie potrafię znaleźć :/ tzn cos wyczuwam taki mały wzgorek no ale sie jeszcze nie przebił:( ja niczym nie smaruje ale mam calgel ,czasem dam troszkę ibumu.
 
reklama
Iza u nas tez objawy od ponad miesiaca, a zab zobaczylam dopiero kilka dni temu. przebija sie mala perelka pod dziaslem:-) widac taka biala krope. my podajemy camilie w gorsze dni, czasem smarujemy dentoxinem, a jak juz jest mega placz to podajemy ibum. od kilku dni tez Tomek zaczal dotykac paluszkami dziasla z drugiej strony, wiec chyba nastepny idzie.
 
\U nas też cisza.. Nie ma opuchnięć, biegunek, gorączki, jakichś megapłaczów... Śliny mnóstwo, ale to już od momentu, jak ślina zaczęła się wytwarzać... Im później, tym lepiej. Bo ja też obawiam się, że karmienie odpuszczę wtedy...
 
anka87a: u mnie pojawił się dylemat z karmieniem. Mała zaczęła od dwóch dni gryźć mnie przy karmieniu. Ewidentnie zęby idą. Nie wiem ile dam radę wytrzymać, piersi tak bardzo bolą. Z drugiej strony szkoda rezygnować z piersi. Jest to takie wygodne. Już sama nie wiem.
 
Mi Majka też zaczęła podgryzać sutki. Ale ja zawsze ją upominam no i smaruje dziąsełka calgel dziś jak na razie odpukać nie ugryzła
 
reklama
Do góry