reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki naszych pociech

Szymkowi jeszcze nie wyszły, a już drugą tubkę żelu zużywam:baffled:. Dzisiaj w nocy budził się z płaczem. Po trzecim razie zdecydowałam, że śpię z nim w pokoju. Po piątym stwierdziłam, że nie odkładam go do łóżeczka. W końcu podałam ibum. przespał raptem 4 godziny. Dzisiaj jak na razie śpi, ale dzisiaj spał mało w ciągu dnia, 4 drzemki po 30 min max, więc jest umęczony.

Czy u Was te ząbkowe boleści też nachodziły takimi falami po kilka dni?
 
reklama
Dziewczyny, czy to możliwe, ze pierwsze idą dolne trójki?! bo tak mniej wiecej licząc to w tym miejscu jest zaczerwienie... Ale może mi się wydawać, bo ciężko dolne dziąsła sprawdzić...

I to może od tych zębów tak z płaczem się budzi jednak...
 
anka Gosia miała jako pierwsze dwójki:szok::-D
u dziecka ząbki są inaczej rozstawione jak u dorosłego, jest ich dużo mniej, obstawiałabym, że to dwójki idą, że tylko wydaje się jakby to były trójki. Mi przy Gosi też sie zawsze te ząbki wydawały takie za bardzo rozstrzelone, poprzesuwane w stosunku do tego co jest u dorosłego
 
Anka zeby zazwyczaj wychodzą w kolejności 1-2-4-3-5 ale to mówię ZAZWYCZAJ bo właśnie tak jak u Nef czasem zdarza się, że najpierw dwójki wychodzą, ale o pierwszych 3-kach nie słyszałam. Obstawiam tak jak NEF, że małemu najpierw 2ki idą:tak:
 
hehe
Wypatrywałam zęba intensywnie od miesiąca i wreszcie jest :-) wymacał go mąż:p tylko, że nie na dole jak mi się wydawało, że widzę jak wychodzi tylko na górze górna prawa jedynaczka :-)
Kto jeszcze dziś z nami ??? ależ data :-)
 
Fel: gratuluję ząbka. U nas idą górne. Pierwsza pojawiła się kilka dni temu dwójka i trochę to dziwnie będzie wyglądać. Taki wampirek :-D
 
My mamy już 2 ząbki na dole jedyneczki, pierwszy znaleźliśmy 17 października drugi 25 października mała robiła sporo kupek na ząbki teraz myślę że nie długo pojawią się górne
 
U nas 1 ząbek pojawił się 30 października ;-) było go widać juz od kilku dni ale przebił się i było go słychać pod łyżeczką dopiero we środę ;-)
także też dołączamy do zębatych
 
u nas koło 18 października przebiła się pierwsza jedynka, parę dni temu druga jedynka, a na górze widać zalążki jedynek górnych, więc też myślę że mogą niedługo iść, aczkolwiek, na dole długo było widać zalążki a zębów nie było ;-)no i po kupkach czuć zęby :-D no i humorek wieczorami różny był ;-)ale najgorsze mam nadzieję za nami ;-)
 
reklama
ja tam na górze nic nie widza ha ha tylko czuję :p az się zastanawiam czy jednak zabek bo date w książeczce już napisałam


P.S. wypełniacie sobie tabelki rozwoju ?? bo JA tak. przy starszaku nikt mi niczego nie powiedział i mamy nie wypełnioną :-( a ja juz nie pamiętam połowy rzeczy
 
Do góry