reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki:-)

madziula180

wrześniowa mamusia
Dołączył(a)
24 Listopad 2008
Postów
211
Miasto
Wieluń
hej dziewczyny! muszę się pochwalić, że mój Oliwier ma pierwszego ząbka- dzisiaj mu wyszedł na dole z lewej strony. nie jestem jeszcze pewna czy to 1 czy 2 bo nie czuje jeszcze palcem ale łyżeczka stukała :-)

czyżbym była pierwsza? bo nikt się nie chwali!
 
reklama
U Liliany chyba tez się wyrzyna na dole.Paluszki w buzi trzyma bez przerwy:tak:,na szczęście nie ma gorączki i płaczu tez brak
 
Gratulacje!!! My tez czekamy na pierwszego ząbka...mam nadzieje ze juz niedlugo wyjdzie:)
 
no właśnie też mu wyszła 1 lewa na dole. teraz chyba idzie 1 do góry:-)
dzisiaj miał atak z bólu bo tak płakał, biedny nie mógł sobie poradzić:-(
 
reklama
Gratulacje dla Oliwierka i Jasia. A u nas ani śladu ząbków, choć dziąsełka rozpulchnione i swędzą. Pozdrawiam
 
Do góry