reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki:-)

U mojej Patrysi pojawila sie prawa, dolna jedynka!:szok::szok::szok: Jeszcze zbyt dobrze jej nie widac, wystaje tylko malutki kawaleczek, ale juz ja mozna poczuc!:tak::tak::tak:Wiec oswiadczam: mamy zabala!!!
 
reklama
U mojej Patrysi pojawila sie prawa, dolna jedynka!:szok::szok::szok: Jeszcze zbyt dobrze jej nie widac, wystaje tylko malutki kawaleczek, ale juz ja mozna poczuc!:tak::tak::tak:Wiec oswiadczam: mamy zabala!!!

gratulacje dla dziewczynki:-) mój Oliwer jest od wczoraj taki nieznośny już nie wiem czy mu idzie kolejny ząbek czy co. tak sie denerwuje, zaciska pięści i co tylko.
 
Moja malutka dziekuje Wam bardzo za gratulacje:-):-):-)
Dzis spotkala mnie mala niespodzianka... obok prawej, dolnej jedynki dopiero dzis zauwazylam, ze przebila sie lewa dolna..........wiec mamy juz dwa zabale:szok::szok::szok:.....Mam nadzieje ze to na razie koniec, bo mala zdecydowanie mniej juz sie slini :-D I dobrze ze obylo sie bez goraczki i innych nie fajnych 'skutkow ubocznych' zabkowania:tak::tak::tak:.
 
Gratulacje dla małej a u nas oprócz zwiększonego ślinienia się i natarczywego wpychania wszystkiego do buzi i gryzienia nic poza tym. Pozdrawiam
 
Moja malutka dziekuje Wam bardzo za gratulacje:-):-):-)
Dzis spotkala mnie mala niespodzianka... obok prawej, dolnej jedynki dopiero dzis zauwazylam, ze przebila sie lewa dolna..........wiec mamy juz dwa zabale:szok::szok::szok:.....Mam nadzieje ze to na razie koniec, bo mala zdecydowanie mniej juz sie slini :-D I dobrze ze obylo sie bez goraczki i innych nie fajnych 'skutkow ubocznych' zabkowania:tak::tak::tak:.

ale Patrycja zaszalała:-) to świetnie że tak szybko poszło!!
 
Dzisaj zauważyłam u Oliwiera prawą jedynke!! już taka duża !! zawsze sprawdzałam tylko palcem czy czuć ząbek i myślalam że to jest jeden a dzisiaj zaglądam a tu obok wystaje :-) szok:-) w dodatku do góry już świta przez dziąsełko kolejny!! pewnie jeszcze nie wyjdzie bo przestał się tak mocno ślinić i nie jest już tak marudny:-):-)
 
Dzisaj zauważyłam u Oliwiera prawą jedynke!! już taka duża !! zawsze sprawdzałam tylko palcem czy czuć ząbek i myślalam że to jest jeden a dzisiaj zaglądam a tu obok wystaje :-) szok:-) w dodatku do góry już świta przez dziąsełko kolejny!! pewnie jeszcze nie wyjdzie bo przestał się tak mocno ślinić i nie jest już tak marudny:-):-)
GRATULACJE DLA OLIWIERKA:-D i fajnie ze humorek tez juz ma lepszy:tak::tak::tak:.



Trzeba pomyslec o jakiejs szczoteczce:szok:, kurcze my jeszcze nie mylysmy malych zabali, a prochnica juz czeka:baffled::baffled::baffled:.
 
reklama
brown.kate- my też jeszcze nie myliśmy ząbków i narazie chyba się wstrzymam bo jeszcze za malutkie są.

czytałąm gdzieś że powinno się je przecierać po każdym jedzeniu gazikiem zamoczonym w przegotowanej wodzie.
 
Do góry