reklama

Pierwsze ząbki

Doggi - trojki? czy czwórki (ponoć najpierw wychodzą 4 - tak było u Ninki i dzieciaków znajomych);
Aestima - ale tempo!!! bardzo się Mieszko męczył?
 
reklama
Andariel​ zdecydowanie są to trójki, widzę je pod cienką warstwa cskórki dziąseł, i tam ma spuchnięte, więc wydaje mi sie ze to trójki
 
U nas 7 zębów, przy czym pierwsze dwa wyszły w 5 miesiącu :szok: Ostatnie dwa wyszły jeden po drugim, 11 i 12 maja, dolna i górna dwójka. Teraz widać, że przebija się ostatnia górna dwójka i górna trójka :-)
 
Jak się okazuje przedwcześnie napisałam, że Maja nie ma zębów. Dziś jak wstała zobaczyłam na dziąsełku cieniutką kreseczkę! Postukałam łyżeczką i proszę - mamy lewą górną dwójkę!!! Widziałam, że idzie, spodziewałam się płaczu, gorączki a ona wyszła całkiem niezauważalnie!
 
Gratki dla Majki :-) chyba ostatnia niezębata :-D
teraz mogą jej wyjść np 3 w tydzień - tak wyszły Mateuszowi
teraz czekamy na górną prawą dwójkę już widać biały kiełek ale sie nie przebił jeszcze
 
Olce np, dwójki wyszły wszystkie cztery na raz !! :) A ja nawet nie zauważylam kiedy bo w żaen sposób nie dała nam tego odczuc, spała ładnie, grzeczna i wesoła była, apetyt miała wszystko sii :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry