reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki

Emi ma teraz 2 szczoteczki;-) ale to tylko dlatego, że jedną dostała, ale ona jest dla dzieci od 3 roku życia więc tylko jak się uprze, to jej myjemy; u nas mycie z reguły: wpierw ja albo M, potem Emi sama; też mamy Ziajkę bez flouru, kupuję wymiennie raz colę, raz gumę balonową; Emi uwielbia myć ząbki, nie umie jeszcze wypluwać, nie stanowi to dla mnie problemu
ps kati pastę Ziajka można kupić w dobrze zaopatrzonym sklepie dla dzieci np w Askocie
 
reklama
U nas podobnie jak u Martadelki z myciem i u forever z niszczeniem szczoteczki. Dzis Maja mowi: no dobla, mama, poglyze ta sciotecke, wyrzucimy ja i tata kupi nowa...forever moze u Was to tez kwestia gryzienia. Myjemy nenedentem bez fluoru
 
a my różnie myjemy na poczatku ziajka czasami colodent bo mlody już wypluwa ost miał aquafresh junior ale nie lubi mięty więc musimy sami ją skończyć :p

ja sie przyznaje ze czasami dla odmiany uwielbiam podebrac benkowi te owocowe pasty :p
 
Do góry