reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Kasiiula

mamusia Pawełka :)
Miasto
Białystok, Poland, Poland
Rozwiązania
0
Dzielmy się szczęściem które nas otacza... chwalmy się pociechami od pierwszych chwil...

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

misia2627

oczekująca na fasolkę
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
hej dziezyny

ja mam jutro usg i napewno też wstawie zdjęcie mojej kruszynki

ppzdrawiam

Agusisko

Fanka BB :)
Miasto
Nowy Jork
Rozwiązania
0
ja dopiero 2 kwietnia, wiec jeszcze sobie poczekam zanim zobacze mojego groszka

Tunczyki

Mamusia Victorii:)
Miasto
Edinburgh
Rozwiązania
0
Tez bym sie chciala pochwalic swoja dzidzia:-) Na skanie bylo widac juz bijace serduszko a gdy czlowiek sie przyjzy to widac juz nozki i raczki (oczywiscie na zdjeciu nie sa one tak dobrze widoczne) Usg bylo robione 13 marca wiec minelo 5 tygodni od zaplodnienia...Oby nasza krasnoludek dalej tak slicznie sie rozwijal:-)
ps mam nadzieje ze sdjecie bedzie widocznie bo cos mam klopot aby je wstawic...

Załączniki

Goska82

M i K moje szczescia:-)
Miasto
Wroclaw
Rozwiązania
0
Tunczyk w powiekszeniu super Twoj bobas wyglada:-)

reklama

tomola

mama Szymona i Michała
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
Dziewczyny sliczne te zdjecia :-) Oby bylo ich jak najwiecej!!
U nas na razie zdjec nei bedzie, bo moja lekarka nie ma w gabinecie usg, wiec na usg jeszcze troche poczekam :-(

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry