reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Ja niestety też jeszcze nie mam zdjęcia USG,badanie mam dopiero 1 kwietnia,wiec dodam dopiero póżniej zdjęcie Naszej Fasolki :))) Gratulacje dla wszystkich Mam!!!:-)
ea89d920761ac34716271a96ff5d5907-c68c59ab14c1215ea9f2600f2d1494b7.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super zdjecia :-)


U mnie będzie standartowo w 12-13 tygodniu ciąży dopiero pierwsze USG . Nie nalegałam aby przyspieszyć - zawsze "mój" lekarz tak robi mimo, że cały sprzęt ma oraz wszystkie badania robi się u niego w klinice na miejscu.
 
ja jeszce nie mam zdjęć fasolki bo dopiero się dowiedziałam.. teraz to jedynie zdjęcie testu... w piątek idę do gina :))
 
Moja lekarka niestety nie miała odpowiedniego sprzętu, a USG mam wyznaczone na 20.05 dopiero :-( A tak bardzo chciałabym zobaczyć tą małą fasolkę :tak: Zazdroszczę wam, że widziałyście już swoje maleństwa.
 
Moja fasoleczka jest maleńka :) Ale pokazywał mi w wieeeeelkim przybliżeniu moje maleństwo i póki co nic ciekawego nie dało się zobaczyć. Dopiero za 3 tygodnie idę do gina na drugie USG zobaczyć już malutkie rączki i nóżki i posłuchać jak mu serduszko pika ;)
 
sliczne foteczki ale wam dziewczyny zazdroszcze ja mam spotkanie z polozna na 15 kwietnia ale nie wiem czy bede miala robione usg doczekac sie juz nie moge ale fajnie popatrzec na wasze zdjecia [przeciez moja dzidzia tez zaczyna 8 tydzien i wyglada podobnie:tak: pozdrowionka dla przyszlych mamus
 
reklama
ja się patrzy na te zdjęcia, to aż serce mocniej bije i już w tej chwili by się chciało takie mieć i wszystkim z dumą pokazywać :-)
ja idę na USG 8 kwietnia.
Pozdrowienia dla wszystkich Mamuś :-)
 
Do góry