reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
Postanowilam odswiezyc watek i pokazac jaki ze mnie hipcio :-D

normalnie hipopotam a nie hipcio :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a po doopsku to Ty nie chcesz dostac???? :wściekła/y: :crazy::crazy:

Hipcio??Kochana..patrz, jak ja kurtki nie mogę dopiąć:-D:-D

Ty sie tak nie przechwalaj bo ja to nawet od meza nie dopne :crazy: a swoich to wogole nie zaloze, zatrzymuje sie juz na rekawach...


a tak wogole to moglybyscie przestac mnie dolowac... przy moim zajebistym wzrocie 162 ( w szpilkach :-D) waze juz prawie 90kg...wiec hipopotamem to ja moge zostac a raczej juz jestem

No i dziewczeta powiem Wam na koniec tylko tyle ze wygladacie BOSKO!!!!! :-D
 
reklama
chciałabym mieć tylko taki problem :tak:, moje wszystkie kurtki to wyglądają jakbym młodszej siostrze zabrała , ledwo mi do boków dochodzą a co dopiero żeby zapiąć ;-)
Ja mam tak z bluzkami - wyglądam jak Al Bundy:-D:-D, albo Ferdek Kiepski - wszystkie bluzeczki podwijają mi sie na brzuchu i wiecznie nim świecę;-)..
ja też mam termin na 22.11 ,a w pasie ostatnio miałam 120cm no i na plusie jestem 27kg , przy wzroście 168cm -waga 92 kg :tak:
Ja termin mam na 21.11, a w pasie także 120cm..waga na plus 15 (16), ale zaczynałam od wysokiej (79kg)..
 
reklama
Do góry