reklama

Pierwsze zdjęcia USG naszych dzidziusiów:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez Doticzka, 12 Kwiecień 2007.

1. Doticzka

Doticzka Klub grudniówek'07

Tak sobie pomyślałam że warto upamiętnić PIERWSZE FOTKI USG NASZYCH KRUSZYNEK;-) :tak: Ja jutro ide na usg i na pewno wkleje fotke podobno ma być słychac już serduszko , bo pęcherzyk ciążowy już widziałam;-) :-) Wiec ja swoje jutro wkleje o ile wszystko bedzie dobrze:zawstydzona/y: ale mam nadzieje że bedzie :tak: ;-) a Wy Kochane koleżanki jak macie już swoje zdjęcia z maleństwami to śmiało wklejajcie na forum :-) ;-) :tak:

2. Doticzka

Doticzka Klub grudniówek'07

Wróciłam z usg wiec może pochwale się zdjęciem maleństwa któremu bije już słodko serduszko:tak: :-) Zjdęcie zrobione wg usg w 6 tyg i 2 dniu ciąży;-) Aha i robiłam tak zwane zdjęcie ze zdjęcia wiec może być kiepska jakość bo nie posiadam skanera:zawstydzona/y: ;-)

3. reklama
  4. Aneta_Opilowska

Aneta_Opilowska Kończymy Drugi Trymestr

Ja ide na pierwsze USG w czwartek. W moim przypadku to bedzie juz 7 tydzien ;-0

5. Sabrina26

Sabrina26 Klub grudniówek'07

Witam Was!
    Ja tez ide w poniedzialek na pierwsze usg i to bedzie moj 6tydzien i 1dzien.Juz nie moge sie doczekac:-) .

6. Sabrina26

Sabrina26 Klub grudniówek'07

:-) A o to moja mala dzidzia :tak:

7. pryzybela

pryzybela Mama Kayi i Maxia

To ja tez sie pochwale swoim, juz dorodnym, 12tygodniowym Maluszkiem:-) Szkoda, ze tak malo zdjec tutaj....

8. AneczkaK

AneczkaK mama bambulinkow

Fajne te wasze maluszki a juz niedlugo beda wygladaly jak takie miniaturowe ludziki ze wszystkim na miejscu.Juz sie nie moge doczekac:tak:

9. kacha_wawa

kacha_wawa 12.2007/01.2010/09.2011

No to najwyższa pora na moje maleństwo ;)
    Fotki prawie świeże, sprzed tygodnia:tak:

Zdjęcia może nie najlepszej jakości ponieważ są przeskanowane, ale i tak już sporo widać ;)

10. reklama
  11. AneczkaK

AneczkaK mama bambulinkow

Kacha szkoda ,ze takie malutkie te zdjecia ale i tak widac ladnie buziaczek Twojej dzidzi:tak::-)

12. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

kacha nio szkoda że takie malutkie... zapisałam na dysku przybliżyłam i itak sie rozmazują;-)
    Ale buziaka widać doskonale, no i ten zadarty nosek:-D:tak:

Poleć forum