reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjęcia USG naszych dzidziusiów:)

Doticzka

Klub grudniówek'07
Dołączył(a)
3 Grudzień 2006
Postów
382
Tak sobie pomyślałam że warto upamiętnić PIERWSZE FOTKI USG NASZYCH KRUSZYNEK;-) :tak: Ja jutro ide na usg i na pewno wkleje fotke podobno ma być słychac już serduszko , bo pęcherzyk ciążowy już widziałam;-) :-) Wiec ja swoje jutro wkleje o ile wszystko bedzie dobrze:zawstydzona/y: ale mam nadzieje że bedzie :tak: ;-) a Wy Kochane koleżanki jak macie już swoje zdjęcia z maleństwami to śmiało wklejajcie na forum :-) ;-) :tak:
 
reklama
Wróciłam z usg wiec może pochwale się zdjęciem maleństwa któremu bije już słodko serduszko:tak: :-) Zjdęcie zrobione wg usg w 6 tyg i 2 dniu ciąży;-) Aha i robiłam tak zwane zdjęcie ze zdjęcia wiec może być kiepska jakość bo nie posiadam skanera:zawstydzona/y: ;-)

 
Witam Was!
Ja tez ide w poniedzialek na pierwsze usg i to bedzie moj 6tydzien i 1dzien.Juz nie moge sie doczekac:-) .
 
To ja tez sie pochwale swoim, juz dorodnym, 12tygodniowym Maluszkiem:-) Szkoda, ze tak malo zdjec tutaj....
 
Fajne te wasze maluszki a juz niedlugo beda wygladaly jak takie miniaturowe ludziki ze wszystkim na miejscu.Juz sie nie moge doczekac:tak:
 
No to najwyższa pora na moje maleństwo ;)
Fotki prawie świeże, sprzed tygodnia:tak:
skan5sf8.jpg


skan6hu1.jpg


Zdjęcia może nie najlepszej jakości ponieważ są przeskanowane, ale i tak już sporo widać ;)
 
reklama
Do góry