reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjęcia USG naszych dzidziusiów:)

reklama
Belka, bo to czarna magia dla niewtajemniczonych jest;-)
A zreszta spore powiekszenie skierowanie na konkretna czesc anatomii:) Jak dla mnie, to trzeba sie buleczki doszukac (takiej duzej, polskiej z rowkiem:)) i wszystko bedzie jasne:-)
A z drugiej strony glupio to zabrzmialo:-D
 
:-D hehe no tak buleczke to widze ale szkoda, ze bez reszty cialka to dlatego ciezko chyba cos zobaczyc;-):-)
 
reklama
Witam Was Kochane i Kochani - gratuluje przecudnych Aniołków!:-)

Bardzo proszę Was o pomoc,dostałam takie zdjęcie-to usg mojej Siostry Alicji...nie umiem jednak odczytac daty wykonania zdjęcia... Chciałabym z tą datą zrobić pewien prezent :-)
Proszę,Wy wiecie jak wygląda takie zdjęcie i bez problemu odczytacie-ja męczę sie już tydzień:-D

Pozdrawiam Was :happy:

ZDJĘCIE W ZAŁĄCZNIKU!!!!!!!!!! :-)

Aka :)
 

Załączniki

  • 3b26d9fca0.jpg
    3b26d9fca0.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 84
Do góry