reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjęcia USG naszych dzidziusiów:)

No to pięknie... Kolejny chłopak grudniowy...:szok:
Ewcia ale super, ciesze sie że wszystko w porządku i maluszek calutki zdrowiutki, a zdjęcia prześliczne, wręcz użekające:happy2:

Mam takie małe pytanko: czy to było USG 4D Genetyczne? (jeśli tak to spytam tak nieśmiało, ile zapłaciłaś? ) -bo w Krakowie takie kosztuje aż 290zł...
 
reklama
Ewo słodki Synuś :)
A gdzie w Wawce robiłaś to badanie? Ja się tak zbieram, ale gdzie nie zadzwonię to są strasznie długie terminy oczekiwania :(
 
Ewo sliczne fotki no i synka gratuluje :tak:
Niesamowite te zdjecia,tak fajnie wszystko widac :-)
Gratulacje dla dumnego tatusia, wiedzial co robi ;-)
 
Ewa sliczny synek:tak: to jest niesamowite ,ze mozna juz zobaczyc swoje dzieciatko tak dokladnie jak siedzi w brzuszku:-) Ewa a masz fotki na dowod ,ze chlopiec? ja mam takie z ptaszkiem mojego synka(WITKA) fajna pamiatka
 
Ewo słodki Synuś :)
A gdzie w Wawce robiłaś to badanie? Ja się tak zbieram, ale gdzie nie zadzwonię to są strasznie długie terminy oczekiwania :(


Kasiula poniżej namiary. Spróbuj zadzwonić. Mojej kolezance udało się bez problemu z trzydniowym wyprzedzeniem umówić na wizytę. USG - dr Kulik, pracuje też w Szpitalu Bielańskim.

Przychodnia - ZdrOva
javascript:void window.open('http:/...=640,height=480,directories=no,location=no'); Krakowskie Przedmieście 67/2
22 826 08 25, 0607 776 777
:-):-) dziewczynki dziękuję Wam za mnóstwo miłych słów i komplementów :-):-) Adaś się chyba zawstydził, bo jak na razie w brzuszku cisza :-):-)
 
reklama
Ewa sliczny synek:tak: to jest niesamowite ,ze mozna juz zobaczyc swoje dzieciatko tak dokladnie jak siedzi w brzuszku:-) Ewa a masz fotki na dowod ,ze chlopiec? ja mam takie z ptaszkiem mojego synka(WITKA) fajna pamiatka


Aniu mamy na filmie nagraną całą prezentacę owego "dowodu" ;-)
Próbowałam wyciąć klatkę aby Wam pokazać, ale niestety nie udaje mi się.
Te zdjęcia buźki co wkleiłam to skan zdjęć jakie poza płytką dostaliśmy do ręki.
 
Do góry