reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy elementarz

Pbrzoi

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2022
Postów
134
Witam Sprawdzałam w lupce, ale albo nie umiem szukać albo nie znalazłam nic, co by nam odpowiadało. Moja córka ostatnio ogromnie interesuje się literkami i tekstem w książkach. Czy moglibyście polecić jakieś ciekawe wydania z nauką alfabetu np. A jak Ala itd.?

Link do: Elementarz 2-latka z ćwiczeniami. Wielka Akademia. Zadania, zabawy dla 2 latka

jakie macie zdanie na temat elementarza 2 latka?

Mile widziane zdjęcia. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ile lat ma dziecko?
Czasem w Biedronce są fajne puzzle pociąg z alfabetem. Mój starszy miał je i teraz w spadku dostała młodsza. Drewniane puzzle z obrazkami np owocu jego nazwa na daną literę alfabetu. Nie wiem czy teraz też są drewniane czy kartonowe.
Mieliśmy także puzzle drewniane w których odpowiednie liczby i litery wkłada się w miejsce. Są różne zerknij na allegro, najwygodniejsze dla młodszych dzieci są takie z "chwytakiem".
Z elementarzy polecam ten, Link do: Elementarz współczesny, wyd. Egmont sprawdził się u mojego wówczas 4 latka. Szybko opanował z nim czytanie. Jako 4,5 latek samodzielnie czytal już sobie swobodnie książki z większym drukiem. Ewentualnie elementarz Falskiego. Też jest fajny. Oglądałam oba i ostatecznie też z linki, bardziej spodobał mi się dla mojego wówczas 4 latka.
 
Ile lat ma dziecko?
Czasem w Biedronce są fajne puzzle pociąg z alfabetem. Mój starszy miał je i teraz w spadku dostała młodsza. Drewniane puzzle z obrazkami np owocu jego nazwa na daną literę alfabetu. Nie wiem czy teraz też są drewniane czy kartonowe.
Mieliśmy także puzzle drewniane w których odpowiednie liczby i litery wkłada się w miejsce. Są różne zerknij na allegro, najwygodniejsze dla młodszych dzieci są takie z "chwytakiem".
Z elementarzy polecam ten, Link do: Elementarz współczesny, wyd. Egmont sprawdził się u mojego wówczas 4 latka. Szybko opanował z nim czytanie. Jako 4,5 latek samodzielnie czytal już sobie swobodnie książki z większym drukiem. Ewentualnie elementarz Falskiego. Też jest fajny. Oglądałam oba i ostatecznie też z linki, bardziej spodobał mi się dla mojego wówczas 4 latka.
Falski jest uroczy i może powodować sentyment 😉. Nadal bywa niezawodny😁
 
Witam Sprawdzałam w lupce, ale albo nie umiem szukać albo nie znalazłam nic, co by nam odpowiadało. Moja córka ostatnio ogromnie interesuje się literkami i tekstem w książkach. Czy moglibyście polecić jakieś ciekawe wydania z nauką alfabetu np. A jak Ala itd.?


Mile widziane zdjęcia. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Może też po prostu fiszki z obrazkami i lierami, wyrazami. Można je wydrukować w dużym formacie. Moja koleżanka uczyła tak swoją trzylatkę jednocześnie alfabetu łac. i...cyrylicy, bo jest Bułgarką.
 
Do góry