reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy Mikołaj, pierwszy prezent.

A jeśli chodzi o takie zabawki edukacyjne to moją polecajką jest miś okazujący uczucia z chicco. Miś nazywa uczucie, a następnie wyjaśnia jego znaczenie opowiadając krótka historyjkę. Miś uczy alfabetu i uczy liczyć. Wszystko to w wesoły, przystępny dla dziecka, sposób :) nie jest nadwyraz głośny (takich zabawek nie lubimy 😬😬). Ma tez światełka 👍 można go przełączyć na wersję angielską 👌moje bąble lubią tego misia 🙂 daję zdjęcie jak wygląda.
 

Załączniki

  • inbound8961438674767859138.jpg
    inbound8961438674767859138.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 35
reklama
A jeśli chodzi o takie zabawki edukacyjne to moją polecajką jest miś okazujący uczucia z chicco. Miś nazywa uczucie, a następnie wyjaśnia jego znaczenie opowiadając krótka historyjkę. Miś uczy alfabetu i uczy liczyć. Wszystko to w wesoły, przystępny dla dziecka, sposób :) nie jest nadwyraz głośny (takich zabawek nie lubimy 😬😬). Ma tez światełka 👍 można go przełączyć na wersję angielską 👌moje bąble lubią tego misia 🙂 daję zdjęcie jak wygląda.
Osobiście nie mam tego misia, ale on opowiada praktycznie tylko o negatywnych uczuciach. Moim zdaniem juz lepszy szczeniaczek uczniaczek, teraz na black friday to za 85 zł można kupić. Moj syn ma 2 takie uczące pluszaki i wcale nie jest nimi zainteresowany, tylko je gryzie 😅
 
Kojarzę, czaję się na tą z otwieranym okienkami. Bo te z cienkimi stronami zdecydowanie nie są dla mojego dziecka 😁
Jest seria Kicia Kocia i Nunuś. Moje dziecko próbuje okienka poodrywać i niestety się kilka udało, to te książki czekają. Na razie rządzi Miś Pracuś i książki dla starszych dzieci z ładnymi obrazkami, na których tylko pokazuję i opowiadam co gdzie jest.

Czy polecacie Szczeniaczka Uczniaczka? Na razie słyszę tylko, że szybko się nudzi. Właśnie sobie przypomniałam, że potrzebuję prezentu dla 8-miesięcznego dziecka pod choinkę. Fajnie by było, jakby był w miarę mały, bo będzie często przewożony jak się spodoba i ten miś wydaje się ciekawy.
 
Jest seria Kicia Kocia i Nunuś. Moje dziecko próbuje okienka poodrywać i niestety się kilka udało, to te książki czekają. Na razie rządzi Miś Pracuś i książki dla starszych dzieci z ładnymi obrazkami, na których tylko pokazuję i opowiadam co gdzie jest.

Czy polecacie Szczeniaczka Uczniaczka? Na razie słyszę tylko, że szybko się nudzi. Właśnie sobie przypomniałam, że potrzebuję prezentu dla 8-miesięcznego dziecka pod choinkę. Fajnie by było, jakby był w miarę mały, bo będzie często przewożony jak się spodoba i ten miś wydaje się ciekawy.
Ja z moim facetem swoim chrześniakom kupujemy na pierwszy prezent uczniaczka, to już tradycja 😅 jeżeli chodzi o mały prezent, to ja mogę polecić misia dumel, jest malutki i leciutki, opowiada długie bajki, kupilam synkowi na poerwsze święta :) fajny jest też hupcio dumela, hipcia karmi się ciasteczkami :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20221126_103803_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20221126_103803_com.android.chrome.jpg
    209,4 KB · Wyświetleń: 26
  • Screenshot_20221126_103812_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20221126_103812_com.android.chrome.jpg
    236,3 KB · Wyświetleń: 26
A jeśli chodzi o takie zabawki edukacyjne to moją polecajką jest miś okazujący uczucia z chicco. Miś nazywa uczucie, a następnie wyjaśnia jego znaczenie opowiadając krótka historyjkę. Miś uczy alfabetu i uczy liczyć. Wszystko to w wesoły, przystępny dla dziecka, sposób :) nie jest nadwyraz głośny (takich zabawek nie lubimy 😬😬). Ma tez światełka 👍 można go przełączyć na wersję angielską 👌moje bąble lubią tego misia 🙂 daję zdjęcie jak wygląda.
O bardzo fajny ten miś z chicco. Można go przytulić świeci i ma wersje pl-ang. Mhhh ciekawa alternatywa😊 Do jutra tworze liste i rozsylam w "świat" w sensie do świetego mikolaja😁 moze znajdzie sie w prezencie😊
 
reklama
Dziewczyny ja dzisiaj na poczcie za bezcen kupilam "Pidwodny świat" Maly zachwycony
Mamy książeczki z tej serii i one naprawdę są super, jest tyle faktur do poznania, kosztują niedużo, a są rewelacyjne! My jeszcze mamy Dinusie i w Dżungli, naprawdę robią dużo dobrego 😊 sensoryka, kolory, zwierzątka, faktury-wszystko w jednym
 
Do góry