reklama

Pierwszy okres po ciąży

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Magda_J, 2 Marzec 2007.

1. Magda_J

Magda_J Zaciekawiona BB

Witam, napiszcie mi proszę kiedy się pojawił i jak długo trwał u Was pierwszy okres. Mi pojawił się po 4 miesiącach a trwał tylko 3 dni.

2. agnieszka81

agnieszka81 Fan(ka)

Witam, mój pierwszy okres po ciąż pojawił się po ośmiu miesiącach-miesiąc po zaprzestaniu karmienia piersią.Trwał normalnie 5-6 dni.
    pozdrawiam

3. reklama
  4. norka

norka Początkująca w BB

Moja przyjacoiłka skarżyła mi się i jednocześnie marwiła się że po ciązy miała straszne problemy z miesiączkowaniem. I musiała wspomoć się preparatem bodajże homeopatycznym aby z powrotem wszystko wróciło do normy.

5. Młoda mamusia

Młoda mamusia Zaciekawiona BB

U mnie pojawił się 9 miesięcy po porodzie chociaż nadal karmię piersią

6. dzustta

dzustta Mama sierpniowa'06

Mi się pojawił zaraz tydzien po tym jak przestałam karmic piersią

7. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

mój okres pojawił się 3 miesiące po porodzie i trwał 7 dni.

8. ewelandia

ewelandia Początkująca w BB

Witam Moja Córeczka Kończy 02.05.2007 Roczek Ja Nadal Ją Karmię I Nie Mam Okresu To Chyba Nie Jest Normalne????
    Do Tego Te Bóle Brzucha Co Robić Poradzcie!!!!

9. dzustta

dzustta Mama sierpniowa'06

EWELANDIA a ja słyszałam, że zazwyczaj jak kobieta karmi to okresu nie musi miec. Ja dostałam dopiero jak przestałam karmic, moja koleżanka karmiła ponad rok i okres dostała dopiero po odstawieniu małej od cyca. Więc, ja bym sie tak nie martwiła.
    A te bóle w podbrzuszu to nie mam pojęcia...najlepiej gdybys skontaktowała sie z jakimś gin.

10. reklama
  11. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

u mnie pojawil sie 2,5 miesiaca po porodzie i trwal ok 6 dni (tyle co przed ciaza) i o dziwo jest rowno co 28 dni...nigdy tak nie mialam...teraz jestem w stanie obliczyc dokladnie kiedy sie pojawi i jak do tej pory nie zawiodly mnie moje obliczenia

12. ewelandia

ewelandia Początkująca w BB

dzięki za wypowieć pozdrowionka

Poleć forum