reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy okres po ciąży

Magda_J

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2006
Postów
45
Witam, napiszcie mi proszę kiedy się pojawił i jak długo trwał u Was pierwszy okres. Mi pojawił się po 4 miesiącach a trwał tylko 3 dni.
 
reklama
Witam, mój pierwszy okres po ciąż pojawił się po ośmiu miesiącach-miesiąc po zaprzestaniu karmienia piersią.Trwał normalnie 5-6 dni.
pozdrawiam
 
Moja przyjacoiłka skarżyła mi się i jednocześnie marwiła się że po ciązy miała straszne problemy z miesiączkowaniem. I musiała wspomoć się preparatem bodajże homeopatycznym aby z powrotem wszystko wróciło do normy.
 
Witam Moja Córeczka Kończy 02.05.2007 Roczek Ja Nadal Ją Karmię I Nie Mam Okresu To Chyba Nie Jest Normalne????
Do Tego Te Bóle Brzucha Co Robić Poradzcie!!!!
 
EWELANDIA a ja słyszałam, że zazwyczaj jak kobieta karmi to okresu nie musi miec. Ja dostałam dopiero jak przestałam karmic, moja koleżanka karmiła ponad rok i okres dostała dopiero po odstawieniu małej od cyca. Więc, ja bym sie tak nie martwiła.
A te bóle w podbrzuszu to nie mam pojęcia...najlepiej gdybys skontaktowała sie z jakimś gin.
 
u mnie pojawil sie 2,5 miesiaca po porodzie i trwal ok 6 dni (tyle co przed ciaza) i o dziwo jest rowno co 28 dni...nigdy tak nie mialam...teraz jestem w stanie obliczyc dokladnie kiedy sie pojawi i jak do tej pory nie zawiodly mnie moje obliczenia
 
reklama
Do góry