reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy okres po porodzie

To są tabletki jednoskładnikowe raczej skierowane do młodych kobiet i kobiet karmiących.
Ja w momencie zaprzestania karmienia biorąc tabletki jednoskładnikowe miałam cały czas plamienia.

PS. Lekarz wiedział, że nie karmisz piersią?
Ogólnie
Po limeticu też miałam okropne jazdy. Po pierwszej ciąży okresu dostałam ok 3 msc od cc. Jak się zaczął to trwal z 1,5 msc. Powiedzmy tydzien czasu miałam okres, 4 dni przerwy, znów tydzien okres, tydzien przerwy. Jakoś naliczyłam, że na 30 dni kalendarzowych 24 dni krawiłam. Zgłosiłam się do gin i powiedział, że to przez limetic, a poza tym jego zdaniem one słabo zabezpieczają przed ciążą. Jak tylko odstawiłam to od razu przestałam krawić. 3 cykle miałam bardzo krótkie, a potem wszytsko się bardzo ładnie unormowało. Po tej ciąży lekarz przypisał mi slinde, ale nie wykupiłam i mam bardzo ładne równe 38 dniowe cykle.

Tak więc, krwawienia mogą mieć związek z tymi tabletkami. Podejrzewam, że jak je odstawisz wszystko się unormuje. Każde nietypowe krwawienia między cyklowe warto też omówić dla spokoju z lekarzem.
Super. Dziękuję bardzo
 
reklama
Do góry