reklama

pierwszy okres po poronieniu

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez zosia24, 12 Styczeń 2009.

1. zosia24

zosia24 Zaciekawiona BB

Poroniłam w 19 tygodniu okres dostałam miesiąc po ale jest dziwny bardzo obfity nigdy takiego nie miałam Jak było u was proszę o napiszcie coś na temat

2. Katrin257

Katrin257 odrzucona....:-(

Zosiu witaj ... bardzo mi przykro ze w takich okolicznościach .. tule cie mocno
    ja swój dostałam po 9 tyg i tez był bardzo obfity bolesny i długi

zapraszam cie na watek główny " ciąża po poronieniu " tam sa wspaniale dziewczyny , które zawsze służą pomoca wsparciem i radą .... czekamy na Ciebie

3. reklama
  4. monia2222

monia2222 Początkująca w BB

witam ciebie bardzo goraco .napewno nikt tak ciebie nie zrozumie jak osoba ktora to przeżyła.ja nigdy nie myślałam że może przytrafić to sie właśnie mnie......poronilam wczoraj ....moje maleństwo które z każdym dniem coraz bardziej kochałam odeszlo.czuje pustke

5. Ilona1985

Ilona1985 Fanka BB :)

Ja poronilam w 23 tygodniu Zosia i moj okres dostalam po miesiacu i 6 dniach...byl rowniez bolesny, obfity i mialam skrzepy.Ale kolejny juz mniej bolesny i niezbyt obfity.
    Zosiu ['] swiatelko dla Twojego aniolka

6. zosia24

zosia24 Zaciekawiona BB

dzięki że piszecie pozdrawiam

7. MoN!a

MoN!a Zaciekawiona BB

ja dostałam okres dokładnie miesiąc po poronieniu. również był mocny i bolesny. 3maj sie cieplutko. wszystkie cię wspieramy :)

8. silvii28

silvii28 Fanka BB :)

ja również dostałam @ dokładnie 28 dni po zabiegu

9. iławianka

iławianka wrześniowa mama 2008

Ja też dostałam dokładnie miesiąc po. W życiu nie miałam takiego bolesnego i obfirtego a następne były już o niebo lepsze i normalne. Pozdrawiam wszystkie trzymajcie się i miejcie nadzieję że będzie jeszcze dobrze

10. reklama
  11. zosia24

zosia24 Zaciekawiona BB

nareszcie po okresie aż 7 dni mnie męczył POZDRAWIAM

12. bliska

bliska Zaciekawiona BB

Cześć dziewczynki  wyrazy współczucia Zosieńko.:sorry2: Wiem co czujesz z własnego doświadczenia :sorry: to wielka strata, ale nie ma co się załamywać głowa do góry :tak: Odnośnie mojej miesiączki to miałam podobnie tylko, że po 6 tygodniach Pozdrawiam was serdecznie

Poleć forum