reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy okres po poronieniu

Dołączył(a)
9 Styczeń 2009
Postów
10
Poroniłam w 19 tygodniu okres dostałam miesiąc po ale jest dziwny bardzo obfity nigdy takiego nie miałam Jak było u was proszę o napiszcie coś na temat
 
reklama
Zosiu witaj ... bardzo mi przykro ze w takich okolicznościach .. tule cie mocno
ja swój dostałam po 9 tyg i tez był bardzo obfity bolesny i długi

zapraszam cie na watek główny " ciąża po poronieniu " tam sa wspaniale dziewczyny , które zawsze służą pomoca wsparciem i radą .... czekamy na Ciebie
 
witam ciebie bardzo goraco .napewno nikt tak ciebie nie zrozumie jak osoba ktora to przeżyła.ja nigdy nie myślałam że może przytrafić to sie właśnie mnie......poronilam wczoraj ....moje maleństwo które z każdym dniem coraz bardziej kochałam odeszlo.czuje pustke
 
Ja poronilam w 23 tygodniu Zosia i moj okres dostalam po miesiacu i 6 dniach...byl rowniez bolesny, obfity i mialam skrzepy.Ale kolejny juz mniej bolesny i niezbyt obfity.
Zosiu ['] swiatelko dla Twojego aniolka
 
ja dostałam okres dokładnie miesiąc po poronieniu. również był mocny i bolesny. 3maj sie cieplutko. wszystkie cię wspieramy :)
 
Ja też dostałam dokładnie miesiąc po. W życiu nie miałam takiego bolesnego i obfirtego a następne były już o niebo lepsze i normalne. Pozdrawiam wszystkie trzymajcie się i miejcie nadzieję że będzie jeszcze dobrze
 
reklama
Cześć dziewczynki  wyrazy współczucia Zosieńko.:sorry2: Wiem co czujesz z własnego doświadczenia :sorry: to wielka strata, ale nie ma co się załamywać głowa do góry :tak: Odnośnie mojej miesiączki to miałam podobnie tylko, że po 6 tygodniach Pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry