reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

pierwszy okres po poronieniu

Rozwiązania
0
Poroniłam w 19 tygodniu okres dostałam miesiąc po ale jest dziwny bardzo obfity nigdy takiego nie miałam Jak było u was proszę o napiszcie coś na temat

reklama

Katrin257

odrzucona....:-(
Miasto
Kłodzko
Rozwiązania
0
Zosiu witaj ... bardzo mi przykro ze w takich okolicznościach .. tule cie mocno
ja swój dostałam po 9 tyg i tez był bardzo obfity bolesny i długi

zapraszam cie na watek główny " ciąża po poronieniu " tam sa wspaniale dziewczyny , które zawsze służą pomoca wsparciem i radą .... czekamy na Ciebie

Rozwiązania
0
witam ciebie bardzo goraco .napewno nikt tak ciebie nie zrozumie jak osoba ktora to przeżyła.ja nigdy nie myślałam że może przytrafić to sie właśnie mnie......poronilam wczoraj ....moje maleństwo które z każdym dniem coraz bardziej kochałam odeszlo.czuje pustke

Ilona1985

Fanka BB :)
Miasto
Dublin/Szczecin
Rozwiązania
0
Ja poronilam w 23 tygodniu Zosia i moj okres dostalam po miesiacu i 6 dniach...byl rowniez bolesny, obfity i mialam skrzepy.Ale kolejny juz mniej bolesny i niezbyt obfity.
Zosiu ['] swiatelko dla Twojego aniolka

MoN!a

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja dostałam okres dokładnie miesiąc po poronieniu. również był mocny i bolesny. 3maj sie cieplutko. wszystkie cię wspieramy :)

iławianka

wrześniowa mama 2008
Miasto
Iława
Rozwiązania
0
Ja też dostałam dokładnie miesiąc po. W życiu nie miałam takiego bolesnego i obfirtego a następne były już o niebo lepsze i normalne. Pozdrawiam wszystkie trzymajcie się i miejcie nadzieję że będzie jeszcze dobrze

reklama

bliska

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczynki  wyrazy współczucia Zosieńko.:sorry2: Wiem co czujesz z własnego doświadczenia :sorry: to wielka strata, ale nie ma co się załamywać głowa do góry :tak: Odnośnie mojej miesiączki to miałam podobnie tylko, że po 6 tygodniach Pozdrawiam was serdecznie

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry