reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy okres po poronieniu

Dziewczyny!
a wiec jednak mialam normalny @ bez zadnych wariacji...trwał calkowiecie 6 dni z czego pierwsze 3 byly takie normalne a reszta to takie mniej obfite...tak wiec widac ze nie zawsze @ po poronieniu jest obfity, dlugi i bolesny, tak jak pisze wiekszość dziewczyn ktore tak mialy (biedulki) i straszą lekarze, a bałam sie okropnie jak poczytałam co przechodziły dziewczyny, teraz w piatek pojde do mojej doktor zeby mnie zbadała i powiedziała czy wszystko wrociło do normy, choc wiem napewno ze jeszcze w tym mscu nie bedziemy sie z mezem starać, tylko odczekamy do nastepnego;-)
tak że dziewczyny trzymam kciuki za siebie i za Was:tak:
Pozdrawiam
 
reklama
Witam mialam zabieg 26 maja, krwawilam kilka dni, potem 5 dni przerwy i dostalam plamienia takie brazowe dosc spore kilka dni. Potem czekalam na okres i okazalo sie ze dostalam rowno28 dni od tych plamieniach. Troszke bolalo ale mniej niz czasami 3 pierwsze dni bardzo bardzo obfite, ale reszta dosc skapa. mam nadyieje ze kolejna juz nie przyjdzie, gin stwirdzil ze nie ma przeciwskazan.
 
u mnie po zabiegu, który miałam 13 czerwca krwawiłam raptem 5 dni, po 24 dniach od zabiegu dostałam @, 2 dni były o średnim stopniu nasilenia, a później przez 4-5 dni miałam już tylko plamienia. @ była bezbolesna i nawet nie miałam migren takich jak sprzed ciąży
 
Ja też czekam na pierwszą @ bo wtedy już jakos ten czas zleci. Mam nadzieję. Ale narazie ani widu ani słychu. Zobaczymy kiedy sie pojawi. I jeszcze ciekawe jakie będe miała cykle.
 
Ja też czekam na pierwszą @ bo wtedy już jakos ten czas zleci. Mam nadzieję. Ale narazie ani widu ani słychu. Zobaczymy kiedy sie pojawi. I jeszcze ciekawe jakie będe miała cykle.
Ja też czekam za @ !!!!Zabieg mialam 12czerwca juz 41dzni a tu nic:-(Czy tak czasem jest?Dodam jeszcze ,ze po zabiegu krwawilam 1,5tygodnia.:no::zawstydzona/y::szok:
 
Ja miałam "odchody poporodowe" też dwa tygodnie. Jak w sobotę byłam u lekarz to powiedziała że miesiączka zazwyczaj pojawia się koło 6 tygodnia(ale między 6-10) tygodni obym nie musiała czekać 10
 
kaskiz- ja dostałam @ - 27 dni po przedwczesnym porodzie - i teraz wszystko jest niby uregulowane tzn - mam na przemian co 29 i co 27 dni . Miałaś naturalny poród- jeśli możesz napisać?
 
reklama
Do góry