reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy okres po poronieniu

mnie też bolał brzuch tak jak Ciebie IZW. samo przeszło... macica sie obkurczała i bolało braktycznie tak jakby skurcz był... czasami mocniej czasami twardniało.... przeszło po @ a panikowałam jak głupia że może jakies zapalenie albo coś :) bedzie dobrze :D po tym co przeszłysmy najmniejsza rzecz wywołuje niepokój... nie ma sie co dziwić, przeciez chcemy mieć dzieci więc chcemy żeby wszystko było dobrze :) i będzie :] wierze w to :tak:
 
reklama
nom właśnie, eh najgorsza jest niepewność, ale trzeba odczekać za 2 dni sie dowiem (mam nadzieję) czy juz jest ok
 
dziewczyny obiecałam ze napiszę to pisze :)
wczoraj byłam u gin i potwierdziła ciążę :) jest to 5 tydzień, na razie to tylko kropeczkę zobaczyłam ale za 2 tyg znów idę wiec bedzie juz fajna fasolka:) Mówiłam gin ze wiem ze to szybko bo nawet dla nas to zaskoczenie ale pocieszyła mnie zebym sie nie martwiła, ze ma mnóstwo takich przypadków i dzieciaczki rosną prawidłowo wiec mam odpoczywać nie przemęczać sie i brac luteinę !!!! :) Oby było wszystko dobrze :):):):):):):):)
 
mamuska23 ale z Ciebie farciara ;-) GRATULUJĘ będziemy Ci mocno kibicować
041.gif
 
Jak na razie to mnie juz mdłości dopadły :( wiec znów mnie nie ominą :( a szkoda !!!!!! raz by mogły odpuścić !!!!!!!!
Pogoda tez w cale nie sprzyjająca, żle sie czuje, bo i kaszle i katar mnie dopadł ;(((
 
reklama
Do góry