reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy poród vs drugi poród

Dołączył(a)
2 Październik 2019
Postów
3
Witajcie :) zastanawia mnie, czy drugie dziecko urodzilyscie w podobnym terminie co pierwsze? Czyli np pierwsze urodzone w 39tc i drugie tak samo? Tak z czystej ciekawości :) u mnie pierwszy synek 40+4 a teraz 37tc i jeszcze żadnych oznak... pozdrawiamy :)
 
reklama
Witajcie :) zastanawia mnie, czy drugie dziecko urodzilyscie w podobnym terminie co pierwsze? Czyli np pierwsze urodzone w 39tc i drugie tak samo? Tak z czystej ciekawości :) u mnie pierwszy synek 40+4 a teraz 37tc i jeszcze żadnych oznak... pozdrawiamy :)
Hej,
Syna urodziłam 37+2 a córkę 36+2 ;)
Szczęśliwego rozwiązania!
 
Syn 41tc, córka prawie 38+6. Z synem zero wcześniejszych oznak prócz rozwarcia na 2cm tydzień wczesniej, z córką przez 5 dni miałam etapy regularnych skurczów, odchodził również czop, i sama nie wiedziałam czy już do szpitala jechać:p
 
Witajcie :) zastanawia mnie, czy drugie dziecko urodzilyscie w podobnym terminie co pierwsze? Czyli np pierwsze urodzone w 39tc i drugie tak samo? Tak z czystej ciekawości :) u mnie pierwszy synek 40+4 a teraz 37tc i jeszcze żadnych oznak... pozdrawiamy :)
Witaj.Pierwszy poród 40 tyg.+ 3 dni natomiast drugi poród 37 +2 dni. Oba SN no i mówią że za drugim razem jest łatwiej i krócej ,mniej boli.U mnie to się nie sprawdziło.W ogóle.Powodzenia😉
 
Hej. U nas pierwszy syn 41+2 tc wywoływany bez żadnych oznak. Córka 39+1 tc wywoływany przy 7 cm rozwarcia. Ból porównywalny, z tym że po córce szybciej doszłam do siebie, chociaż gorzej pękłam.
Pozdrawiam
 
A jak to z tym czasem porodu i bólem..?
Zastanawiam się nad 2, ale trochę leczyłam traumę po pierwszym.. :)
 
A jak to z tym czasem porodu i bólem..?
Zastanawiam się nad 2, ale trochę leczyłam traumę po pierwszym.. :)
Czas miałam przy obu prawie identyczny, różnica ok. 10 minut. Natomiast bólu nie da się przewidzieć :) ale znam kobietki, które twierdzą, że różnica bólu między ich porodami była ogromna - raz w jedną, raz w drugą stronę. A skoro bardzo boisz się bólu, to może cc?
 
reklama
Czas miałam przy obu prawie identyczny, różnica ok. 10 minut. Natomiast bólu nie da się przewidzieć :) ale znam kobietki, które twierdzą, że różnica bólu między ich porodami była ogromna - raz w jedną, raz w drugą stronę. A skoro bardzo boisz się bólu, to może cc?
Wiem, że dziś można sobie zażyczyć cesarkę, ale mam obawy.. Wszelkie badania wskazują, że takie dzieciątka mają pod górkę.. Wiadomo, że są sytuacje, kiedy trzeba, ale jak można sn.. Mam dysonans:)
No i rana po cc też jest dość problematyczna..
 
Do góry