reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy raz u fryzjera

reklama
fanta i reszta napisalam o pomylce dzialu bo jakas laska napisala tu ogloszenie o swoim przedszkolu, ze zaprasza etc. widze, ze to jest juz usuniete, ale jak bylo to napsialam, bo ja bardzo, ale to bardzo nie lubie jak ktos wpiernicza mi ogloszenia w temat :wściekła/y:
 
Martusia, wychodzi na to, że usuneli to ogłoszenie albo przenieśli :tak:. Dobrze Cię rozumiem, bo na takie rzeczy jest przecież miejsce. Jak napisałaś posta, to przejrzałam wątek i tak myślałam o co Ci chodzi :-D :tak:.
Apropo włosów żeby od tematu nie odbiegać. Wizyta u fryca skończyła się histerią :zawstydzona/y:. Mały jak zarośnienty był tak jest dalej... Wstyd jak 150, dobrze, że ten zakład jest dość daleko od miejsca zamieszkania :-D. Przyzwyczajamy go jak narazie do wyglądu i dźwięku maszynki. Jak narazie już się jej nie boji ale ściąć też się nie da :confused2:.
 
Niby i lepiej, ale akurat moj Krasnoludek dorwal nozyczki i wycial sobie gniazdko na glowie :wściekła/y: takze czeste wizyty w celu korekty odrastajacej fryzurki jest niezbedne
 
reklama
Do góry