reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Pierwszy rowerek biegowy

Rozwiązania
0
Sprawdź na misiedwa. Ja od nich zamawiałam dla syna, rowerek biegowy drewniany. Mają nieraz fajne promocje. I rzeczy z dobrych jakościowo materiałów, u nas z rowerka teraz korzysta drugi syn także jak dla mnie się sprawdził.

reklama

MojeKLocki24

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Chyba w większości sklepów z zabawkami i artykułami dla dziecka znajdziemy bez problemu rowerek biegowy, polecam poszukać online z racji niższej ceny. U nas również był i nadal jest to hit, szczególnie teraz latem :)

czarna_jagoda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
My mamy taki jak na obrazku. Firma Geuther o ile dobrze pamietam.
I u nas tez jest hitem.

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja zamawiałam na swierzaki.pl jakoś w sierpniu kupowaliśmy. Mój mały zwariował na punkcie rowerków biegowych, dużo dzieci je miało, widział na spacerach i też chciał xdd

Rozwiązania
0
Z męzem kupiliśmy naszemu synkowi rowerek biegowy casper z lionelo. Drewniany, piękny jest. Dobrze, że już się robi coraz cieplej, w końcu pójdziemy go przetestować na świeżym powietrzu ;-)

Dżasta92

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nasz synek zainteresował się tak naprawdę rowerkiem przed 3 rokiem życia wcześniej nie chciał nawet próbować. I to była miłość od pierwszego wejrzenia oczywiście :) rowerek Kinder Kraft 2way mamy z dzwonkiem materialowym koszyczkiem na rzepy i uchwytem na ramię polecam z całego serca kolejny rok jest mocno eksploatowany i tani a solidny i lekki dla dziecka ideal :)

reklama
Rozwiązania
0
Hah moja córcia też ma rowerek biegowy casper z lionelo ;-) Zawsze przed wyjściem na zewnątrz musi najpierw pokolorować tabliczkę, która jest z przodu rowerka ;-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry