reklama

Pierwszy rowerek / pchadełko

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Shyshka, 26 Marzec 2009.

1. Shyshka

Shyshka Zaciekawiona BB

\
    Planuję zakup pierwszego rowerka dla mojego rocznego Jasia na zbliżające się ciepłe dni. Coś z pedałami, ale i z podstawą na nóżki. W sklepach jeszcze nic nie ma, a na allegro trudno coś ocenić przez szybkę monitora. Nie chcę, żeby rowerek rozpadł się po tygodniu. Czy możecie coś polecić?[​IMG]

2. dooominika

dooominika Zaciekawiona BB

3. reklama
  4. ala_oli

ala_oli Alicja i Alex

ja rowniez polecam te rowerki,super sprawa,daje dziecku tak frajde:tak::happy:

5. piastowna

piastowna Zaciekawiona BB

nie wiem czy kupno na allegro to dobry pomysł, siostra kupowała ostatnio synkowi (też 1 rok) i niestety trzeba iść z dzieckiem i z nim wybierać, trzeba sprawdzić czy rowerek jest stabilny, czy dziecko dobrze się na nim czuje, nie ma sensu zamawiać a później zmuszać dziecko na siłę, albo od razu rzucać w kąt bo się nie podoba, albo dziecko przy każdym przechyleniu będzie się przewracać, jeśli chodzi o taki sprzęcik to radzę wyjść z małym na spacer do sklepu i wybrać razem z nim

6. krystiano54

krystiano54 Początkująca w BB

faktycznie lepiej isc i zobaczyc, dotknac i zobaczyc czy odpowiada a nei kupowac przez internet bo moze sie okazac "nie takie" i nie bedzie z danej rzaczy pozytku ;)

7. mama1985

mama1985 Początkująca w BB

Ja polecam rowerki ze strony Buna, wypróbowałam, są na prawdę świetne, lekkie, ciche, łatwo można mniejsze dziecko wozić za pomocą pałąka, i cena też całkiem przyzwoita :-)

8. cioteczka82

cioteczka82 Początkująca w BB

Poleć forum